Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kertész, kertfenntartó (segéd)...

Kertész, kertfenntartó (segéd) munka órabére reálisan mennyi?

Figyelt kérdés
Leginkább budai oldal, budai agglomeráció.
2022. dec. 12. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

cégnél kb havi 200-250 ezer


közalkalmazottként 133 ezer nettó

2022. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a szerémi úti hirdetést nézed akkor ott nettó ezer forint.

Máshol is max plusz minusz száz forint.


Elvárás gyakorlatilag BÁRMI lehet, a levélsöprögetéstől a sittpakoláson keresztül a duguláselhárításig.


Az ilyen melókat tipikus "művállalkozók" szervezik.


Közalkalmazott kertéész pedig szerintem nem is létezik, mert mind alvállalkozósba megy, dobós cégekkel meg minmálra bejelentve vagy úgyse, pont mint a vagynőröknél / takarítóknál.


Egy és ugyanaz az élősödőréteg szervezi...

2022. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerémi út??? Nem, de így már nem is akarom nézni :)


A Kertészetire jártam és soha nem a dísznövények volt a fő irányom, de sokat segítettem kertész vállalkozóknak.


Némi növényismeret, precizitás, kulturált megjelenés, rugalmasság - kb szerintem ennyit vártak el.


7-8 éve 1000-1200-as órabérért.


Igazából az érdekelne, hogy ez most mennyi lenne. De köszi a válaszokat, eddig ez is hasznos.

2022. dec. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!