Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állami helyekre, pl. a MÁV-hoz...

Állami helyekre, pl. a MÁV-hoz csak protekcióval lehet bekerülni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 16:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem, vissza sem jeleztek
2023. jan. 23. 12:10
 12/15 anonim ***** válasza:
És másik pozícióra pályáztál-e a MÁV-hoz?
2023. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak egyre
2023. jan. 23. 13:07
 14/15 A kérdező kommentje:
Na ma kaptam e-mailt, hogy bekerültem a kiválasztási eljárásba.. lassan 2 hónapja jelentkeztem
2023. febr. 8. 21:04
 15/15 anonim válasza:

Minden attól függ, milyen pozícióra adod be a pályázatod. Ahol hiány van, nyilván van esély bejutni (járműszerelő, kocsivizsgáló, stb.), azonban főleg a diplomás helyekre nehéz, rendes, többkörös verseny van, és sokszor előfordul, hogy belsőleg találnak megfelelő embert, így áthelyezik az illetőt, vagy vki ajánlja ismerősét, de ez se mindig garancia.

(Egy volt MÁV-os, akit még fejvadász cég talált meg a profession oldaláról... :) )

2023. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!