Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok ebben a munkakörben?

Dolgoznátok ebben a munkakörben?

Figyelt kérdés

Még régebbről van anyagvizsgálói papírom, ami elég beugró lenne egy céghez, ott hajlandóak lennének beiskolázni és további eljárásokra oktatni (ez több millio Ft).

Fizetés nettó 5 és 600 ezer között. Ami zavar, hogy mobil laboros, tehát egy furgonnal kellene menni cégekhez az ország egész területén.

Mostani helyem irodai munka, kb 400 nettó havonta, de egyre inkább úgy érzem, hogy már kevés egy hónapra. Jövőre ez emeléstől, bónuszoktól függőben lehet 450 is és ez tudom, hogy fix, mármint időben. A furgonos nem az, tehát reggel 6-7kor indulni kell, azt ki tudja, lehet du 4kor még épp Debrecenben leszek.


A keress/tanulj/szerezz piacképes tudást amivel nincs anyagi gondom legyszi hanyagoljatok, most ebben a helyzetben vagyok, jelenleg ezek a lehetőségek.


Nektek megérné?



2022. dec. 20. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

"Mostani helyem irodai munka, kb 400 nettó havonta, de egyre inkább úgy érzem, hogy már kevés egy hónapra."


Ennyiből ki kéne, hogy gyere. Nagyon sokan ettől kevesebb pénzből élnek.

2022. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, nekem ennyit nem érne meg a fuavrozgatás meg tervezhetetlenség. A nettó 400-450 elég jó fizetés.
2022. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Én váltanék a helyedben, több lehetőség van benne több pénzért, ne félj attól, hogy ki kell néha mozdulj az irodából is, legalébb "világot látsz" jobban képben leszel hidd el plusz épül a kapcsolati tőkéd is.
2022. dec. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Mi az az anyagvizsgáló papír? Valami gyorstalpaló xar? Én dolgoztam környezet analitikai mobil laborban, mind környezetmérnökök és vegyészek voltunk. Komoly hely lehet...
2022. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Mire kevés 400 mátyás neked barátom? Főleg ilyen gyanútlanul.
2022. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Igen, menjél csak! Utána add át nekem a négy kilós munkahelyedet. A netto 240 után kész felüdülés lesz majd! :D
2022. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van "anyagvizsgáló laboráns" papírom még 37 évvel ezelőttről, gimnáziumi fakultatív tárgyként. Ma már az égvilágon semmire nem mennék vele, pedig dolgoztam gyógyszergyárban minőségellenőrző laboránsként is.:(
2022. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez fémipar, semmi köze gyógyszergyárhoz vagy vegyészethez, és az is teljesen irreleváns, hogy ki mennyit tart ideális fizetésének magának, mivel nem egyforma kiadásaink vannak.


#5


Jó neked, mivel most, hogy egy anonim oldalon kicsaptad a virtuális péniszedet az asztalra azzal a célzattal, hogy bizonyítsd, mennyivel fontosabb ember vagy másoknál, így nyilván kevésbé sekélyes az életed. Vagy valamit mondani is akartál?


A kérdés arra irányult, hogy Ti váltanátok e egy viszonylag kényelmes munkakörről egy rohanósabbra, de magasabb fizetésért? Aki ezt tudta dekódolni és ennek tükrében válaszolt, azoknak köszönöm.

Aki nem erre válaszolna, az kérem ne fárassza magát a továbbiakban.

2022. dec. 22. 19:55
 10/11 anonim ***** válasza:

" Ez fémipar, semmi köze gyógyszergyárhoz vagy vegyészethez "

És ez pontosan hol derül ki a kérdésből...???

Az én "anyagvizsgáló" papíromon sincs rajta, hogy milyen típusú "anyagok" vizsgálatára vagyok ezzel alkalmas.

2022. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!