Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erre az állsásra a leírás...

Erre az állsásra a leírás alapján érdeme pályekezdő informatikusként jelentkezni?

Sajnos az állást belinkelni nem tudom mivel a cég weblapján csak listázva vannak a poziciok és nincs konkrét link.

[link]

Úgyhogy inkább ide másolom a leírást:

Igazi kihívásokra vágysz, közel a tűzhöz és egy nemzetközi cégnél dolgoznál? A GLS Hungary egyben a GLS kelet-európai régiójának központja, irodaépületeink Budapest mellett, Alsónémedin található.

Munkád eredményét a gyakorlatban is szeretnéd látni megvalósulni? Szakértelmeddel segíts ügyfeleinknek világszerte! Folyamatosan növekvő cégként itt olyan projektekben vehetsz részt, amelyek a legújabb megoldásokat szállítják globális ügyfeleinknek. Ügyfeleink változatos igényei lehetővé teszik számunkra a különféle programozási nyelvek közötti mozgást, amely a mindennapi munkánk során egy izgalmas lehetőséget jelent, hogy nem ragadunk le egy területen.

Sokszínűek és nyitottak vagyunk, több technológiával is foglalkozunk és a csapatunk tagjai maguk is javasolhatják a fejlesztéshez legjobban illő programot.

Csatlakozz a GLS Europe East IT Development csapatához!

Milyen feladatokban számítunk rád?

Egy 10+ fős fejlesztői csapatot fogsz erősíteni, akik az üzleti területeinkről érkező igényekre nyújtanak komplex IT megoldásokat, így lehetőséged lesz olyan projekteken dolgozni, amelyek kihívást fognak jelenteni, innovatív megoldásokon dolgozhatsz a legmodernebb technológiák alkalmazásával.

Mit kínálunk az új csapattagunk számára?

Versenyképes juttatási csomagot, 13. havi fizetés mellett havi cafetériát

Határozatlan idejű és teljes munkaidőre szóló munkaszerződést, alkalmazotti munkaviszonyt

Bár modern irodánk van, adott a Home Office lehetősége (min. 50%) amihez biztositjuk a munkaeszközöket és támogatást is fizetünk azokra a napokra amikor otthonról dolgozol

Természetesen támogatjuk a munkába járást is:

ingyenes céges busz közlekedik a Boráros térről

autóval történő bejárás esetén utazási költségtámogatást biztosítunk

Folyamatos fejlődési lehetőséget, új kihívások vagy továbbképzés segítségével egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezetben

Támogatjuk a cégen belüli szakmai váltást, és ez a lehetőség nem csak a technológián belüli váltásra vonatkozik, hanem irányváltásra is a más területek felé

Elvárások:

.NET fejlesztői gyakorlat (C#) és SQL jártasság

vagy .NET fejlesztői gyakorlat (C#) és bármilyen frontend (CSS, JS, HTML5, JQuery, WPF)

vagy Natív android fejlesztői ismeret

vagy Kafka (KSQL), Lobster, Apigee, Kubernetes, Docker rendszerekben való jártasság

Előnyök:

MVC, MVVM jártasság / MS SQL ismeretek / Entity Framework, LINQ / Agilis eszköztárak ismerete

A csapat tagjai maguk is javasolhatják a fejlesztéshez legjobban illő programot

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: napi 8 óra, rugalmas munkaidő beosztással és kezdéssel

Jelentkezés: önéletrajzzal a job@gls-hungary.com e-mail címen (Tárgy: Szoftverfejlesztő)

2022. dec. 27. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, mit veszítesz?

Gyakorlatot és jártasságot kérnek, nem pedig tapasztalatot, tehát valószínűleg pályakezdőket is fogadnak.

Az sem rossz jel, hogy azzal kezdenek, hogy ők mit adnak neked, nem pedig csak azon van a hangsúly, hogy milyen 99+ elvárásuk van.

Viszont nekem úgy jön le a leírásból, hogy olyat keresnek akik kb első naptól kezdve pénzt termelnek. Ahol ez nem így van, ott általában megemlítik, hogy segítenek anyagokkal, meg van lehetőség betanulásra, pályakezdőket is várnak stb.

Szóval akkor jelentkezz, ha tényleg magabiztosan és kényelmesen mozogsz a felsorolt/elvárt technológiákban.

Abban meg reménykedjünk, hogy nem azért van vidéken az iroda, hogy vidéki béreket adhassanak.

2022. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?