Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépjárművezető szakoktatónak...

Gépjárművezető szakoktatónak (KRESZ) mennyi lehet a fizetése?

Figyelt kérdés
Gépjárművezető szakoktatók jól keresnek? Vajon mennyi lehet a havi fizetésük? Mennyit dolgoznak ezért?

2022. dec. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Idén februártól jártam vezetni és 9400/45 percet fizettem neki. 2 hónapja vizsgáztam le és azóta se kaptam számlát róla😂 Időpontot egyeztetni alig tudtunk sokszor, annyira tele volt a naptára. Reggel 7-től este 8-ig nyomta sokszor plusz volt, hogy hétvégén is, amikor 10400/45perc a tarifa. Szóval elég jó bevétele van, főleg, h jó pár óráról számlát se ad.
2022. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rengeteget
2023. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint rengeteget dolgoznak vagy rengeteget keresnek? 😄
2023. jan. 3. 07:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Jol nagyon. De rengeteg agyi munkával és türelemmel jár. Volt barátom apukája autósoktató volt, és nagyon utalta már 25 év után, annyira kikeszitettek az emberek hogy óránként 3 cigit elszivott minimum😄 viszont elég jól keresett már akkor is drága volt a jogsi, én nem nala vezettem de gyakoroltam vele sokat és elég türelmes volt egyébként.


Ettől függetlenül érdekes munka, és én is szívesen csinálnám ha ennyi türelmem lenne az emberekhez

2023. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mind vállalkozó, jól keresnek vele..


Csúszópénz még mindig megy, csak óvatosabb a módszer...


Előre elmondott helyen kell hagyni a pénzt, ami nem feltétlenül a járműben van!

Ha nincs ott akkor nem sikerült a vizsga.


Többnyire egy kolléga akit nem biztos hogy ismersz tanácsolja, hogy mit hová kellene letenni...

Abban sem lehetsz biztos, hogy az fogja elvenni onnan aki vizsgáztat majd!


Szervezettebben, és óvatosabban, de minden ugyanúgy megy tovább! Ha nyiltan akarsz ezzel jönni, egyből letagadnak mindent és még be is sértődnek! Ha pedig már eleve nincs bizalmuk feléd, akkor hacsak nem vagy tényleg penge, vagy valakinek a valakije akkor boritékolhatod magadnak a vizsgaismétlést!

2023. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!