Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek akik a lehető...

Szerintetek akik a lehető legnagyobb supermarket tulajdonosai ők milliomosok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog.


Milliárdosok ők, milliókkal napi szintne gyarapodnak.

2023. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És akkor mit csinálnak egésznap?

Az átlag vásárló fel se ismerné a nagy főnököt ha elmegy mellette akkor se

2023. jan. 1. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel azok, hisz ha franchise hálozatban is van több tízmillió lehet egy ilyen cég, még ha béreli is az üzlethelységet. Hitelt meg nem kap, ha nincs sok tízmilliós önereje. Ha egy több száz nm-es forgalmas szupermarketet nézünk, a forgalma több száz millió lehet, de közelíthet az 1 milliárdhoz. Ha a nyereséget nézzük bármi lehet, mert nagyon sok mindent leírhatnak költségként. De a 10-50 millió tiszta nyereségre az átlagos kb.
2023. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem 1db szupermarketre gondolsz. Bár azt tudom, hogy a multik nagy hálózatokban vannak több 100 üzlettel. Ők tényleg milliárdosok.
2023. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is vehetsz pl. Tesco részvényt és akkor tulajdonos leszel. De ettől még nem leszel milliomos.
2023. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem ezt nem tudtam
2023. jan. 1. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!