Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Profession-ön ha bepipálom...

Profession-ön ha bepipálom hogy az önéletrajzom elérhető legyen az általam feltölött lesz elérhető vagy amit autómatikusan csinál?

Figyelt kérdés
Az oldal készített egy önéletrajzot nekem a kitöltött adatok alapján de elég gyatra. Amit én csináltam sokkal informatívabb és jobban tetszik. Van egy gomb hogy "CV profil letöltése PDF formátumban" ha azt kiszedem hogy ne lehessen akkor attól még a föltöltött dokumentumok között az önéletrajzom elérhető lesz? Vagy akkor azzal az sem?

2023. jan. 1. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az adatlapod és az általad feltöltött dokumentum is elérhető lesz, ezt tudják jó esetben letölteni az adataiddal, ha keresni szeretnének a jövőben.
2023. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor az az autómatikusan generált CV az micsoda?
2023. jan. 2. 09:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!