Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Postához nehéz be kerülni?

A Postához nehéz be kerülni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam volna magam csomagkézbesítőként a Postánál, de nem hogy nálunk, az egész országban nincs ilyen állás hirdetés a Posta karrier oldalán. Aztán sikerült beszélnem valakivel aki érdekelt az ügyben, ő elmondta hogy ezt sehol nem szokták hirdetni hanem tovább adják egymásnak az infót ha embert keresnek. Tehát ha jól értelmezem még egy ilyen sokak által rossznak ítélt helyre is nehéz be kerülni?

#posta #karrier #futár #MPL #Csomagkezbesito
2023. jan. 3. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, azért nem hiszem hogy tömegek vágya lenne csomagkézbesítőnek lenni gombokért.
2023. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Hidd el nekem, a Postánál NEM akarsz dolgozni. Tudvalevő, hogy milyen trágya a szolgáltatásuk. Na, azt szorozd meg kettővel és olyan trágya náluk dolgozni...
2023. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudjál, írni és olvasni, jogosítvány se árt ha van. Kb... ennyi.

A postától menekülnek az emberek. Egy postás, kb.. 2-3 ember munkáját végzi, mert ennyire nincsen ember. A fizetés is nagyon kevés.

3 embert ismerek akik ott dolgoztak, nem halottam túl sok jót, ebből az egyik egy nő volt aki 23 évig dolgozott, vezetői beosztásba.

2023. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. jan. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor viszont abszolút nem értem ha ilyen ott a helyzet miért nem hirdetik meg az adott állást.
2023. jan. 3. 13:55
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne keresd a lényeget ebben, hogy miért nem hirdetnek meg egy állást. Felejtsed el postát mint munkahelyet.

Az ismerősöm aki 23 évig dolgozott a postán, annyit mondott hogy hatalmas nagy káosz van a postán. Új emberek jönnek mennek, már a nevüket se érdemes nagyon megjegyezni, mert 2-3 hét és mennek tovább egy másik munkahelyre.

Állítólag, egy kisebb csodának számít hogy Posta még működik.

Én Győrben lakom, és itt nálunk havonta új postás van, de olyan is volt hogy 1,5 hónapig nem kaptunk semmilyen levelet. Csak ennyire nagy a káosz!

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Ismerősöd rosszul tudja,pár hónapja még rengeteg kézbesítő,csomagos/leveles állás volt hirdetve-közben jött a kormányzati spórolás és megint a melósokon kezdik,úgy látszik létszámstop van.


Vagy csak el lett cseszve a posta oldalán az álláshirdetés rovat,a profession-on érdekes módon 109 találat van...

[link]

2023. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Létszámhiány van.
2023. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Vagy 8 álláshirdetésük van csak Pesten,nem értelek.
2023. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem érdemes!!
2023. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!