Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A MÁV-nál mennyivel nehezebb...

A MÁV-nál mennyivel nehezebb elvégezni egy forgalmi szolgálattevő képzést mint egy váltózkezelőit?

Figyelt kérdés

#MÁV, forgalmi szolgálattevő, váltókezelő
2023. jan. 3. 13:42
 1/5 anonim válasza:
97%
Sokkal.
2023. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es. Csak akkor azt nem értem, fizetésben ez miért nem fejeződik ki? Egy váltókezelő fizetése br. 338-381 ezer. A forgalmi szolgálattevő fizetése br. 338-403 ezer. Ha sokkal nehezebb elvégezni a forgalmi szolgálattevő képzést, plusz még a felelősség is jóval nagyobb rajta, mint egy váltókezelőn, mivel a váltókezelő gondolom az utasítást a forgalmi szolgálattevőtől kapja, hogy lehet hogy ilyen kicsi a bérkülönbség a két foglalkozás között, ráadásul az is csak a bérezés felső határában?
2023. jan. 3. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jóval nehezebb
2023. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem olyan nehéz a forgalmista.

Sokan mondják hogy ezt a külön nyelvezetet mennyire nehéz megérteni, hát szubjektív a dolog, szerintem nem vészes.

Érdemes megpróbálni ha valakit érdekel, csak az alkalmassági nehéz, főleg a pszichó része.

2023. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es. Szerintem nem is a megértéssel van gond, hanem azzal hogy szó szerint kérik vissza, vagyis hogy be kell magolni a fogalmakat meg szinte az egész utasítást, legalábbis ahogy eddig hallottam és olvasgattam erről. Ez viszont két teljesen különböző dolog. Ha valaki megért valamit el tudja mondani a saját szavaival, anélkül hogy bemagolná. Ha viszont valaki bemagol valamit és úgy hallottam a forgalmi vizsgákon ezt kérik, az még nem feltétlenül jelenti azt hogy érti is. Csak nekem a szó szerinti magolás sosem ment valami jól.
2023. jan. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!