Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olasz vagy spanyol nyelv a...

Olasz vagy spanyol nyelv a keresettebb, hasznosabb itthon?

Figyelt kérdés
Angol után melyikkel lehet nagyobb szerencsém a munkaerő piacon? Melyik a könnyebb nyelv?

2023. jan. 3. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Spanyol
2023. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkaerőpiacon szerintem hasonlóan értéktelenek, inkább azt nézd, van-e olyan speciális szakterületed, érdeklődési köröd aminek jó, vagy akár legjobb szakirodalma van adott nyelven. (Mindkét nyelv esetén van erre példa.) Utána könnyebb lesz tanulni és vállalkozni is.
2023. jan. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hasznosságról nem sokat tudok mondani, viszont a másik kérdésedre válaszolva: Szerintem a spanyol valamivel könnyebb! Én egy ideje olaszt tanulok, és az alapján amit a spanyolul tanuló ismerősömtől hallottam, lehet rossz döntést hoztam. De persze embere válogatja, olyan nagy különbség nincs a kettő között, az én angolosodott agyamnak jobban tetszik a spanyol felépítése.
2023. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az olasz

Én azt tanultam

Regényt nem akarok írni róla mivel vannak ezzel kapcsolatban kérdések és válaszok

2023. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!