Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TMF-nél dolgozók valaki mint...

TMF-nél dolgozók valaki mint bérszámfejtő? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Szerettek ott dolgozni? Milyenek a bérek? Kollégák? Munkaidő? Köszönök minden tippet, tanácsot.

2023. jan. 6. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A bérek nem valami fényesek, kezdőket várják pont emiatt. És nem hiába toboroznak országosan és állandóan.

Teljes HO-van náluk, ez vonzó sokaknak. Betanulás is teamsen történik.

Szolgáltató szektor, a fizud attól is függ hány fős céget viszel és milyen nyelven.

2023. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, én nem vagyok teljesen kezdő, sőt 3-4 évem van, ami olyan középszint már.


Szerinted mi a reális fizu?


650 körül szeretnék kapni bruttó.

2023. jan. 11. 06:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogják megadni, sajnos.
2023. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok, nekem 3 év bér + 5 év tb kifizetőhelyi üi. + 2 év HR munkatársi tapasztalatom van, SAP, Nexon és Excel tudással, de közel sem ajánlottak ennyit.

Viszont nekem beteg a gyermekem és az ovi csak úgy vállalta, ha bármikor tudok menni érte ha baj van.

Így viszont egy áldásnak tartom, hogy dolgozhatok a szakmámban, erre máshol nem lenne lehetőségem.

2023. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szabad tudni akkor mennyi az annyi? Mi a max amit ki lehet még kérni belőlük?
2023. jan. 11. 13:28
 6/12 anonim ***** válasza:

Erre én nem tudok neked válaszolni.

Függ a nexon ismeretedtől, az angol nyelvtudásodtól és hogy mekkora céget is kapnál.

2023. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát kár.
2023. jan. 11. 14:13
 8/12 A kérdező kommentje:
Van nexon ismeret, angol ismeret, mindkettő elég jól megy azt gondolom.
2023. jan. 11. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Olyan fura vagyok.

Én nem vagyok ott vezető beosztásban, nem tudhatom milyen elvárás van egy medior vagy egy senior szinten. Nem nekem kell bizonygatnod, hogy érsz annyit amennyit kérsz. Nekik kell megmutatnod a tudásod, fogják is tesztelni a nexon és az angol tudásod is. Majd ők eldöntik mennyit érsz meg nekik, amit vagy elfogadsz vagy nem.

2023. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*olyan fura vagyok helyett Olyab fura vagy, amit írni akartam.

De csak ezért, nekem nem kell semmit bebizonyítani, én nem vagyok döntéshozó.

Nekem életmentők, így én szívesen dolgozok náluk.

2023. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!