Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kihagyhatom az előző és...

Kihagyhatom az előző és jelenlegi munkahelyeim az önéletrajzomból?

Figyelt kérdés
Jelenleg külföldön próbálok a szakmámban elhelyezkedni, és az önéletrajzomba 2021-ig benne vannak az előző munkahelyeim. Azóta két cégnél voltam. Az egyiket utáltam nagyon, ők sem szerettek engem, ezért nem adtak nekem ajánlólevelet sem. A jelenlegivel nincs bajom, viszont attól félek, hogy külföldön felhívják őket, mert ott szokás az ilyesmi, és kiderül, hogy állást keresek. Arra gondoltam, hogy beírom azt, hogy Self-employed voltam az elmúlt két évben. A 2021 előtti munkahelyeimről van több ajánlólevelem is, ezeket csatolnám a jelentkezéshez. Szerintetek jó ötlet így? Vagy ti mit tanácsolnátok? Köszönöm a válaszokat előre is!

#álláskeresés #önéletrajz #referencia #Külföldi álláskeresés
2023. jan. 10. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Legyen benne a self-employed
Hagyd ki, 2021 óta nem írsz be másik állást
Írd be az előző és a jelenlegi munkahelyed is
Egyéb: kommentben leírom
21 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne csatolj semmit.

Ha akarnak ugyis felvesznek.

Nehogy már mas kelljen elmondja hogy te jó vagy vagy sem.

Ez olyan mint apuci bemutatja a kisfiát.

Normális helyen nem kernek semmi ajánlólevelet, hanem azt merik le mit tudsz, es ha nem felelsz meg az elso 3honapban elkuldenek.

2023. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!