Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik vagy dolgozott...

Dolgozik vagy dolgozott valaki a MAV-nál, mint mérnök?

Figyelt kérdés

Gépépész vagy építőmérnök végzettségel.

Milyenek a kereseti lehetőségek?



2023. jan. 10. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szar
2023. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Brutto 380al hirdetik a bsc mérnök melokat ha jól emlékszem ami talán olyan 250 netto. Döntse el mindenki, hogy mire elég.
2023. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
lehuzos banda
2023. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Most azt nem tudom aki lepontozott az miért is tette? Ezz a számot a máv állashirdetesében fel is szokták tüntetni. Na mindegy.
2023. jan. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Adkeizaal ***** válasza:
100%
Nem akarsz a mávnál dolgozni mérnöki diplomával. Szívesen.
2023. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mávnál ami ki van írva fizetés azt nyugodtan szorozd meg kettővel és annyi lesz. Pontosan tudom. Minden munkakörben. Már nem írják ki, pont ezért… régen csodálkoztak hogy miért nem jelentkezik a kutya se. Utána dupla annyit kapsz mert minden címszó alatt elszámolják.
ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy van hogy még többet
ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: egy fiatalnak, középkorúnak (ki mikor ér oda az életben), ez mind hatrany sztem ha lakashitelt akar felvenni az ember például. A bank a szerződésben levo fix jövedelemre alapoz ha az informaciom helyesek. De ha tappenz van akkor is az alapber a kérdéses sztem. Nekem határozatlan idejű munkaszerzodes kell olyan alapbérrel amit jónak tartok mernokkent. Az ilyen lozonguk, hogy ennyi meg annyi lehet így megy úgy evvel avval az nem érdekel.
ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A banknak az átutalt nettó bér a lényeg az meg mint mondtam 2-3 szor annyi a mávnál. Az interjúztató nem mondhat többet se a telefonban se az interjún.
ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: bizalom gerjesztő
ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!