Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora bérigény lehet reális...

Mekkora bérigény lehet reális az alábbi állásra?

Figyelt kérdés

Kísérleti koordinátor

20 éve a mezőgazdaságban használt modern inputanyagok gyártásával és kereskedelmével foglalkozó innovatív, magyar vállalat, amely nagy hangsúlyt fektet a fenntartható gazdálkodás támogatására.

Főbb feladatok, munkák:

Aktív részvétel az ország keleti régiójában (debreceni központtal) végzett - elsősorban - tápanyag-gazdálkodási, kis- közép- és nagyparcellás kísérletekben:

szántóföldi kísérletek előkészítése, kezelések végrehajtása

helyszíni adatgyűjtési feladatok

kísérletekkel kapcsolatos minta-gyűjtési feladatok

minták feldolgozásában való részvétel

kísérletek betakarításának nyomon követése

tevékenység adminisztrációjának vezetése, eredmények dokumentálása

kollégák szakmai támogatása, szakmai publikációk írásában való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:

szakirányú, mezőgazdasági végzettség

növénytermesztési ismeretek

1-5 év szakmai tapasztalat

B kategóriás jogosítvány

gépkocsi vezetői gyakorlat

felhasználói-szintű informatikai tudás (MS Office programok, okos eszközök kezelése)

alapos és igényes munkavégzés

rugalmas hozzáállás az állandó és a szezonális feladatokhoz

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny:

növénytermesztési gyakorlat

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Növényvédelmi Szakmérnöki végzettség

drónpilóta vizsga/tapasztalat

#fizetés #munka #Debrecen #technikus #bérigény #Kísérleti koordinátor
2023. jan. 11. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez csak koordinator.. ergo aktatologatos pozicio. brutto 300
2023. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,akkor kicsit mellé lőttem én is 300-ra gondoltam de nem bruttóban :D
2023. jan. 11. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 - te gondoltad jól.
2023. jan. 11. 19:55