Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az "ELB*SZTA AZ ÉLETÉT"...

Az "ELB*SZTA AZ ÉLETÉT" állapotra van egy konkrét meghatározás, vagy ez egyénenként teljesen más?

Figyelt kérdés

Tehát mikor mondható valakire kétséget kizáróan hogy ő "elb*szta az életét"?


Ez független nemtől, tehát hogy férfiról vagy nőről van szó?

Foglalkozástól függetlenül?

Vagyontól, bevételtől függetlenül?


Tehát ha bizonyos események, körülmények fennállnak valaki életében, akkor az jelzi az "elb*szta az életét" állapotot egyértelműen, vagy ez egy teljesen személytől, igényektől stb, függő dolog és mindig mások szempontjából nézve igaz vagy nem igaz?



2023. jan. 18. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon megértő vagyok, karrier szempontjából nem teszek különbséget az emberek között, egy gyári sormunkás is lehet könnyen boldog, és egy programozó is lehet boldogtalan nyomorult szerencsétlen.


Egészség legyen, ez a legfontosabb.

Számomra valaki akkor bacta el az életét, ha önhibából (elhízás, egészségtelen táplálkozás, alkohol, energiaital, drog, dohányzás, testmozgás hiánya) megbetegszik, vagy csak szimplán csökken az életminősége.

2023. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
97%
Egyénenként változó, hiszen mindenkinek más az, ami úgymond "elbaxná az életét". Ami az enyémet elbaxná, az sok más embernek az élet értelme, ami meg más szerint elbaxott élet, az nekem az álmom.
2023. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát, mondjuk, ha börtönben csücsül valaki erőszakos cselekményért és egyébként heroinfüggő is, akkor elég erőteljesen mondhatjuk, hogy elkefélte az életét...
2023. jan. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen szubjektív. Minden értelemben.
2023. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem arra már simán mondható aki alkoholista lett, evégett teljesen tönkrement egészségileg, vagy aki drogfüggő és ugyanez, illetve ezekmiatt még összeszedte a HIV vírust is vagy a hepaitist.

Nameg arra is aki mondjuk csak simán alkoholista, de hozzá még rokkant is, esetleg alkholos állapoban okozott halálos balesetet ami miatt lerokkant egy életre plusz cipeli, hogy megölt valakit, és grátisznak még azt a 7 év priuszt amit le kellett ülnie.

2023. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Az is elbaxta az életét akinek a saját hibájából a saját vagy más gyerekei meghalnak.


Kizárt, hogy ezt fel lehetne dolgozni... Vagy minimum valami amnéziás agysérülés kell hozzá, és másik állampolgárság egy másik országban / kontinensen.

2023. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a munkaügye része érdekel. Szerintem az b@szta el az életét, mint én, akit tavaly kirúgtak 2 és fél hónap munkaviszony után, és azóta nem tud munkát vállalni. Nagyon gáz a helyzet, mert sehova sem vesznek fel.
2023. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!