Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges 2 héten belül...

Lehetséges 2 héten belül elhelyezkedni 19 évesen villanyszerelő szakmával tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés
1 hete otthagytam az iskolát nem térnék rá ki, hogy miért. Édesanyám azt mondta megérti, de ha 2 héten belül nem találok munkát kirak. A jogosítványom még 2 3 hónap és villanyszerelői tapasztalatom meg csak a gyakorlat van és most nemtudom mihez kezdjek. Egyenlőre szeretnék dolgozni, később pedig to ábbtanulni, de nem szeretnék egy tescoban kezdeni ilyen jó szakmával főleg azért a pénzért nem amivel kiszurják az ember szemét. Egyébként nem kell nekem feltétlen villanytszerelni én csak egy türhető fizetést szeretnék és közben legalább egy kicsit szeretni amit csinálok. Az angol társalgási szinten megy, de nemnagyon van hirtelen ötletem, hogy mitévő legyek. Elterveztem nagyjából mindent de a 2 hetes határidő túl nagy bajba rakott.
2023. jan. 23. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4%
Esztergomba van gyári állás br 380 szállással!Ha érdekel írj! Jobb így kezdésképpen egy ilyen pár hónapig addig meg megszeded magadat!
2023. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Gyári munkásként igen, villanyszerelőként 2 hét alatt nem
2023. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Simán. Egyszerűen profession-re beírod hogy villanyszerelő és leszűkítesz a térségedre. Facebookon érdemes felkeresni olyan csoportokat, amikben hasonló munkákhoz keresnek a vállalkozók embert. Pl. ha ezeket beírod a keresőb, csomó munkát láthatsz:

Villanyszerelő segédmunkás keres-kínál

Villanyszerelők állás keres-kínál!

Villanyszerelő állás keres-kínál

Villanyszerelő szakmai segítő közösség 2.0 (itt is szoktam látni álláshirdetést)


A 2 hetet pedig nem hiszem hogy komolyan gondolta, egyrészt pillanatnyi impulzus alapján mondta, másrészt próbál nyomást gyakorolni, a célját a kérdésből ítélve elérte vele. Ha azt mondja hogy 2 hónap, akkor még 2-3 hétig vagy 1 hónapig elülsz a semmin, mire észbe kapsz és tényleg elkezded a munkakeresést.

2023. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Lehetséges, max nem helyben.

Villanyszerelő segédként próbálkozz elsőre.


Pénzt ne nézd, meg anyáddal se foglalkozz!

Ne is mond el neki mennyit keresel, csak dobj oda mindehónapba egy 40-60 ezret aztán ennyi van.


Én hasonó korszakomban kerültem az utcára, aztán kocsiba léaktam egy évig, majd háromműszakoznom kellett gyárba mire meg bírtam venni egy mosókonyha wc ből átminősitett 16 nm-es lakásnak csúfolt lukat négymillióért, félig személyi kölcsönre...


Anyámmal vagy tíz évig nem álltam szóba emiatt.


Gondolom nem akarsz hasonlóan járni.


Velem már azóta fordult a világ, és több ingatlanom és autóm is van, de 10 év az 10 év, senki nem adja vissza.


Anyám meg maradt aki volt, lényegébe 40 éve ugyanazt csinálja, szóval nem vagyunk egy kategória nem is leszünk soha.

2023. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet mivel hála a gyorstalpalólnak sok a villanyszerelő, így tapasztalat nélkül nehéz lesz.
2023. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
#5 Gyönyörű történet, részben téged minősít. :)
2023. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Január van. Ilyenkor eléggé pangás van a cégeknél toborzást illetően.
2023. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

#8

Melyik hónaptól keresnek inkább?

2023. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Már hiányszakma a villanyszerelő elég sokan vannak.
2023. jan. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!