Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő mit írjon az...

Pályakezdő mit írjon az önéletrajzba a munkatapasztalathoz?

Figyelt kérdés
Minden sablonban meg van adva az önéletrajz, beosztás, cég neve. Én pályakezdő vagyok és eddig sehova sem vettek fel, mert ezt hiányolják az önéletrajzomból.

2023. jan. 24. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
keress olyan sablont ahol nincs ilyen.
2023. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt diákmunka, azt is beírhatod, vagy ha olyan iskolába/egyetemre jártál, ahol volt gyakorlat, azt is feltüntetheted...

Persze ezek majd később kikerülnek az önéletrajzból, mikor már tudsz releváns tapasztalatot beírni, de amíg "töküres", addig nem árt. Főleg, ha szakmai meló, legalább látják, hogy halvány fogalmad legalább van.

2023. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Pályakezdőként voltam 2 kutatási projektben, 5 külföldi trainingen ahol projekt alapú munka zajlott, és két évig voltam egy diákszervezet vezetője, és egy évig egy európai szintű szakmai diákszervezet kommunikációs koordinátora. Én ezeket írtam. 3ból 3 helyre felvettek, ahová jelentkeztem. Talán ezért érdemes nem a sültgalambra várni a diákévek alatt.
2023. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem találok olyan sablont,ahol nincs ilyen és semmi szakmai tapasztalatom nincs.
2023. jan. 24. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor húzd ki a sablonból.


Egy önélatrajzot csak össze tudsz rakni sablon nélkül, esetleg szerkeszteni a jelenlegi sablont.


Másrészt bármit beírhatsz, nyári munka, önkéntes munka, szakmai gyakorlat

2023. jan. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
azt hogy tapasztalatlan.
2023. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Kevesebb mint 1 év. Írd be ezt.
2023. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyakornoki pozíció/ szakmai gyakorlat, versenyek, oklevelek, tréningek. Végére az érdeklődési körőd is beírhatod, ha releváns a pozícióhoz, pl. szabadidődben szívesen programozol, rajzolsz, oktatsz, stb.


Ha nincs semmi ilyesmi, akkor hangsúlyozhatod a pozitív tulajdonságaid, pl proaktív, gyorsan tanulsz, szeretsz új dolgokat megtanulni.

2023. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Diákmunka, iskolai projectek, szakmai gyakorlat stb
2023. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!