Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre tovább, ha nem bírom...

Merre tovább, ha nem bírom tovább a multikörnyezetet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen besokalltam. Nem bírom az időhúzó meetingeket, a hr-es bullshitet, az egész napos monitor bámulást (egy nem is elég, kettő kell), a folyamatos készenlétet, az elárasztó adhoch feladatokat, a magassarkú kopogását, a pletykáló embereket, akik nem mennek el a "közösségi térbe", közösségi teret csinálnak abból, amiből nem kéne stb.


Nem a céggel van a bajom, magyar viszonylatban kimondottan jó a fizetés és a juttatások.


A promlémám az, hogy olyan pénzügyi szaktudással rendelkezem, amely kizárólag multiknál releváns. Attól, hogy átmegyek egy másik multihoz, nem lesz jobb az életem, sőt ott lehet, hogy még a főnököm se lenne jó fej.


Szóval mi a teendő, ha az egész irodázással szeretnék végezni és el szeretnék kezdeni valami teljesen újat?


Valakinek esetleg tapasztalat?


26f



2023. jan. 26. 19:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Tanulj szakmát, én programozókent kezdtem villanyszerelést tanulni.
2023. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi az ami érdekel? Találj olyan képzést amit munka mellett is eltudsz végezni. Bármikor változtathatsz karriert, a lényeg hogy élvezd az életet.
2023. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Irány a hadsereg
2023. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Hasonló cipőben járok én is... kiégtem a multiktól de egyszerűen jól fizet... nem tudom hova meneküljek szintén 26/F
2023. jan. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem értelek. Szerinted hol jobb?

Tanárként, ahol alázzák őket, minimálbért keresnek, a szülők berohannak ordibálni velük?

Bolti eladóként, ahol napi 12 órát dolgozol hétvégén is?

Építőipari munkásként, ahol télen-nyáron a szabadban kell dolgozni?

Soroljam?

Szerintem menj át másik multihoz, ahol több a home office. Amiket leírsz nekem olyan valótlan problémának tűnnek. Pletykálnak az emberek? És? Ahol emberek vannak, ott mindenhol ez megy. Rólam pletykálhatnak, engem aztán nem érdekel, a többi ember kibeszélésében én meg nem veszek részt.

Kopogó magassarkú? Most viccelsz? Mondjuk a vágóhídon meg a legyilkolt állat visít.

Időhúzó meeting? Hát munkaidő, nem? Nekem mindegy, ők fizetik, ha ez nekik megéri.

Ha meg túl sok a feladat, pláne azt mondom, másik multi.

Mondjuk pénzügyön a zárás húzós, egyébként sok olyan terület van, ahol nem kell hó közben megszakadni.

2023. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Képezd át magad olyan területre ami érdekel. 26 évesen még nagyon fiatal vagy.
2023. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
Kefélsz te rendszeresen?
2023. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

Értelmetlen meetingeket én sem szeretem.

Vagy elutasítom és nem megyek rá el vagy közlöm nagyközönség előtt, hogy ez lehetett volna egy levél is.

Egyik meetingen meg is tapsoltak amikor ellenkeztem, hogy ezért a fszságért kár volt összecsődíteni a csapatot.

Tanulnak a kollégák, már csak opcionálisra teszik a meghívóm.


Asztalomon támaszkodó egymással trécselő kollégákat megkérem a távozásra.

Szereztem magamnak egy nyugis sarkot ahol nincs átmenő forgalom.


Adhoc feladatból csak azt vállalom el amit rajtam kívül más nem tud elvégezni.

2023. jan. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
A pletykálás alatt azt értem, hogy munkavégzés helyett egymáshoz fordulva dumálnak, ott ahol dolgozni kell, nem mennek el az erre alkalmas helyre pedig csak 10 méter. Engem zavar a koncentrációban ha mellettem megy a nyávogás meg a nevetgélés.
2023. jan. 27. 07:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a multiknál nagy divat ez az open air iroda, ahol 60-an dolgoznak egy légtérben. Én is megőrülök tőle, hogy mellettem beszélik ki a hétvégéjüket, amikor én meg dolgozni szeretnék.

Továbbra is azt mondom, hogy keress egy olyan multit, ahol sok a home office, manapság már elég sok helyen megy ez. Én heti egyszer járok be.

2023. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!