Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keressek munkát budapesten...

Hol keressek munkát budapesten szallással surgosen?

Figyelt kérdés
Erdelyi baratnőmet én nem tudom befogadni, bantalmazo kapcsolatbol akar kiszakadni, nem szamithat senkire, szuksege lenne valami munkara ahol van szallas hogy megoldodjanak a dolgai, es kozel is lenne hogy tudjak neki segiteni, valaki tud valami megoldast? :( nincsenek magyar papirjai

2023. jan. 28. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Ezért miért kell egyből más országba rohanni? Nem kicsi románia (sajnos), bőven el tud ott lenni és se papír se semmi más nem kell hozzá. Szerintem badarság ezért ide jönnie.
2023. jan. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyári 12 órás, műszakos, 3 nap munka 3 nap pihenő munkásszállással is jó?
2023. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.es, mert ha idejon en is tudok neki segiteni es nem lesz egyedul
2023. jan. 28. 16:06
 4/8 A kérdező kommentje:
es romaniaban alig van szallasos munka
2023. jan. 28. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

1

A magyarok ahogy tehetik menekülnek oda innen egy szál magukban is, nemhogy úgy hogy még az ismeretség is ott van...

2023. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ezaz, már román is élhetőbb mint a magyar putri valóság. Miért rohanna a sz@rból még sz@rabba..

Kérdező a segítség az lenne neki, hogy elszállásolod magadnál amíg nem kap munkát nem az, hogy még ezt is te keresed meg neki…

2023. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Én be tudom fogadni, ha jó csaj.
2023. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
7# Te jó pasi vagy?:) Mert ugye ilyenkor az is számít:)
2023. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!