Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg ilyen nehéz manapság...

Tényleg ilyen nehéz manapság munkát találni, vagy csak én vagyok balfasz?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 14:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
22%
A második.
2023. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Most a karácsony miatt sok multinál eléggé belassultak a folyamatok, de ha kisebb magyar cégekhez is jelentkeztél, akkor már kéne valaminek történni.
2023. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak sima munka a cél akkor nagy eséllyel te vagy a balfsz.


Specifikus munkáknál lehet probléma, mert vannak telített szakmák ahova nehéz bejutni.

De sok esetben azt látom hogy szar az emberek CV je és nem készülnek fel az interjúra.

2023. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Á, én vagy 20 évig kerestem...:)))

3 lehetőséged van:

1. amire a végzettséged predesztinál, oda tudsz menni bármikor (közszféra, stb.) Tehát a kiszámíthatóságot helyezed előtérbe az eddigiek helyett.

2. Abbahagyod a pályázgatást, Jófogáson a TELEFONON elérhető helyeken próbálkozol, ahol azonnali válaszokat fogsz kapni, de valószínű kezdeni is hamar kell. Feladod a hosszabb távú munkaelképzeléseidet és rugalmasan mindig oda mész, ahol van munka és fizetnek. Tehát a pénzt helyezed a fókuszba az eddigiek helyett.

3. Hagyod a munkaerőpiacot a fenébe és kitalálsz valamit és magánszemélyként adózol.

Ha önálló személyiség vagy (ezt egy óvoda kijárása után is tudja magáról az ember, mert szokták-e rá mondani, hogy milyen önálló vagy sem!), akkor sehova se illesz be hosszú távra (értsd, min. egy évtizedre) munkavállalónak, mert önálló vagy: tudod, mit szeretnél és mész is arra. Ha szeretnek is nagyon, te nem fogod sehol annyira jól érezni magad, hogy egy fél életed arra áldozd.

2023. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem igaz, hogy egy sima bolti eladói állást nem tudsz megpályázni míg nincs jobb!
2023. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Egy értéktelen ember vagyok. Ezért nem kellek sehova.
2023. jan. 30. 15:28
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Hat az attól függ mi a végzettseged. Ha van egy gazd.men diplomad vagy egy tur.vendeglatas valóban nehéz. Ha viszont orvos, tanár, eüs diplomad van elég könnyű.
2023. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

#6 Asszem itt azért az önértékeléseddel/attitűdöddel is gond van.


Mármint alapból fel kell készülni az állásinterjúra és fontos hogy az önéletrajzod jó legyen, még akkor is ha limitált tapasztalatod van.


Másodszor ha valaki ilyen önsajnálattal jönne be akkor bocsi de én hazaküldeném, mert ha már most ilyen az illető akkor mi lesz később?

2023. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen balf@sz vagyok. :(
2023. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Válogatás nélkül nagyon könnyű munkát találni, mellettem lévő pékségben például két havonta keresnek új eladó munkatársat. Jó munkahelyet viszont nehezebb.
2023. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!