Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy MA végzettséggel 2-3...

Pénzügy MA végzettséggel 2-3 év szakmai tapasztalattal milyen poziknál reális a bruttó 800-900,000 ft?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
2-3 év tapasztalattal? Max külföldön.
2023. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem releváns tapasztalat ahhoz,hogy ennyit keress ma magyarországon.
2023. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

BigFournál sem.


Akkor reális ez, ha a nagybátyád a vezérigazgató valahol.

2023. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha van hajlandóságod minimális IT-hez, akkor System vagy Data Analystként multinál.

2-3 év tapasztalattal több is lehet a bruttod mint 8-900.

2023. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Jó IT-val megint más. Bármilyen szakmát belemártunk egy kis IT-ba ott mindjárt felmegy a fizu, ezt mindenki tudja.
2023. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most vettem fel br 900-ért kollégát, Pénzügy MA-val 5 év teljes állású tapasztalata volt és másfél év gyakornokság.
2023. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

A feleségem pénzügy MSc és ~2 év tapasztalat után br. 1,2-ért kapott ajánlatot 27 évesen (majd ez további két év alatt br. 1,5-ig emelkedett), de neki ez nem az első mesterdiplomája volt. A pénzügyesnél komolyabb matekot és IT-ismereteket feltételező munkakörben, manager poziban dolgozik Budapesten.


Én ez alapján azt mondanám, hogy a Corvinus pénzügyet nem rossz ötlet mondjuk az ELTE-TTK-val kombinálni (nem csak a matek szak jöhet szóba) és úgy már viszonylag hamar összejöhetnek komoly pozik, komoly fizetéssel. Nem muszáj persze ezt az utat járni, de egyébként valószínűbb, hogy ilyen fizetésekhez vezetői pozi fog kelleni, az meg ritkán jön össze 2-3 év alatt.

2023. febr. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem pesten egyáltalán nem irreális, nem értem miért tartja annak pár ember

A BIG4 egyáltalán nem tartozik a jól fizető cégek közé a pénzügyi szférában, maximum a partnereknek, senior managementnek

2023. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!