Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIért nem lett több a nettóm...

MIért nem lett több a nettóm tavaly óta ha volt egy minimálbéremelés? Tavaly is 130 nettót kaptam idén is! fehér bejelentett meló!

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem változott a munkaidőd?

Nincs olyan adókedvezmény, amit tavaly még igénybe vehettél, idén már nem?

Nekem ez a kettő jutott eszembe megoldásként.

2023. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Te 3.an kaptal már fizetest? Mert ha januarit mondod, az a decemberi munkadert kaptad
2023. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Teljes munkaidőben dolgozol?


2es! Miért nem kaphatott fizetést ma? 😀 Én is kaptam ma. Férjem 1-jén szokott, de én is megkapom 5-e előtt mindig.

2023. febr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem mondtam hogy nem kaphat, azonban inkabb a 10.e jellemző a min beres gyaraknal.


A min ber nettoja iden kb 152k. Es ha tavaly 133at kapott, akkor nyilvan 8oras volt ami az alairasa nelkul nem is valtozhatott.

2023. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

"MIért nem lett több a nettóm tavaly óta ha volt egy minimálbéremelés? Tavaly is 130 nettót kaptam idén is! fehér bejelentett meló!"


- 2023. januárjában a 2022. decemberre járó bért szokás fizetni, valószínűleg Te is azt kaptad még. Az pedig a "régi" béred.

- Ha mégsem az első esetről beszélhetünk, akkor tavaly jogosult voltál valamilyen kedvezményre, amire idén már nem, és ez által lesz ugyanannyi a nettód.

- Rosszul számfejtettek, akkor azt jelezd.


Ez a 3 lehetőség jutott hirtelen eszembe.

2023. febr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"- 2023. januárjában a 2022. decemberre járó bért szokás fizetni, valószínűleg Te is azt kaptad még. Az pedig a "régi" béred."


Te MIRŐL BESZÉLSZ AZT ELÁRULOD? A 2023. feb 3-án megkapott bér az mégis mi más lehet mint a 23. januári bér??

2023. febr. 4. 09:07
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ez a 3 lehetőség jutott hirtelen eszembe."


És az az elemi válasz nem jutott eszedbe hogy a cég törvényt sért és így nem fizet helyes bért? MInden magyarázat előjön csak a legelemibb nem?

2023. febr. 4. 09:32
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Voltal tappenzen? Mert akkor a min bered becsuszhat a netto 152k ala.
2023. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
"Voltal tappenzen?" 1 napot se.
2023. febr. 4. 09:49
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valoszinuleg a tavalyi bruttoval szamfejtettek.

Azt nem tudom elkepzelni hogy direkt. Annyira egy ceg sem lehet ostoba hogy nem adja meg a min bert. Azonnal lebuknanak es komoly buntetest kapnak. Az atutalas osszege a bizonyitek es az hogy nem voltal beteg sem, nem hianyoztal, szoval teljesen ledolgoztad a januart.


Vagy troll vagy. Erre a kettőre szűkült a lehetoseg.

2023. febr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!