Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 920 ezer Ft (nettó 610...

Bruttó 920 ezer Ft (nettó 610 ezer) milyennek számít szoftvermérnökként 3 év tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Budapest, multi cég, .NET backend fejlesztő, 3 év tapasztalat

920 000 Ft bruttó havi bér + havi 30 000 Ft SZÉP kártya.



2023. febr. 4. 12:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ hogy hány órát dolgozol ezért a pénzért.

Sokan bemondják a millió feletti fizetést aztán sötét van amikor bemennek dolgozni és sötét van amikor hazamennek.

Lehet hogy kevesebbet keresek mint a menők de nekem fontosabb hogy 5-kor már otthon legyek és éljem a saját életem.

2023. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
#11 Én már be nem járnék irodába! Bármikor megkeresnek pl LinkedIn-en, ha nem full HO, akkor nem érdekel.
2023. febr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én kicsit másról beszélek. Home officeban is kaphatsz olyan munkaterhelést hogy 10-12 órát kell dolgoznod naponta.

Ez nyáron elég kellemetlen amikor te délután püfölöd a gépet a többiek meg lubickolnak a kerti medencében.

Persze ismerek olyat aki az év 50 hetében robotol aztán két hét alatt elszór több millió forintot a nyaraláson.

Én ahogy írtam inkább 48 hétben 5-kor leteszem a lantot és lemondok azokról a plusz milliókról mert nincs arányban a ráfordított idővel.

De ezt mindenkinek magának kell eldönteni, hogy azt az 1 db életét hogyan éli meg.

2023. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 Részemről én homeoffice vagyok, reggel nyolc körül leülök dolgozni, délután fél ötkor felállok. Nincs hajtás.
2023. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Érdekelne amúgy, hogy egy ilyen devopsz csilivili pithon céplusz programozó mit tesz le az asztalra, ami amúgy eredményesség tekintetében mérhető? Allítom egy nagy mérhetetlen absztrakt szarcsomó az egész amit ezek az emberek ott óriási pénzekért megcsinálnak, és a sok szarból gyúr össze a keménymag valami használhatót.
2023. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
#14 Ha 8-kor ulsz le es fel5-kor kelsz fel, az bizony hajtas 😄 foleg IT-ban. Ha delelott dolgozgatsz 2-3 orat, delutan szinten, az a nincs hajtas. Ha napi 1-2 orat az pedig a laza.
2023. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!