Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres nagyjából egy...

Mennyit keres nagyjából egy csomagszállító futár?

Figyelt kérdés
Leginkább a gls, és a dpd érdekelne, mikortól dolgoztok, meddig? Mennyi pénzért, általában mennyi a jatt? Vannak bónuszok? Munka menet is érdekelne nagyjából.

2023. febr. 5. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Keveset. Nagyon keveset. Nettó 250 körül.
2023. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

#1: Mihez képest kevés az? Sok ész nem kell hozzá. Gyakorlatilag bárki el tudja végezni, aki autót tud vezetni.

Egy semmiféle végzettséget nem igénylő munkára nem olyan rossz az a 250 nettó.

2023. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudhatom, én a saját igényeimből és bevételeimből indulok ki. Attól a havi 250 nettó nagyon messze van.
2023. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
#2 Rohadt kevés az,ilyen munkáért :D Csináltam,még kevesebbért! Tudom milyen..
2023. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Help24 ***** válasza:
75%

#2 hozzászólónak csak annyit, hogy próbálj megélni is belőle először is másodszor, azért mert (esetleg) Te tanultabb ember vagy bizonyítványokban, attól még nem kell a másikat porrá alázni.


Szerintem sok ember nem tehet arról, hogy mások míg Tanulnak és elcsesznek x évet egyetemen, diplomát szereznek akár addig mások az évek alatt Pénzt keresnek inkább.


Mindennek meg van jó és rossz oldala.


Válaszolva a kérdésre Én ahogy beszélgettem pár GLS futárral 320-350 000 ezer Ft körül mondták jatt nélkül és ez csak azért annyi, mert vannak akiknek jár a gyerekek miatt az adókedvezmény. Aki egyedüliként csinálja az 270+ felett van körül belül.


A másik rossz oldala, hogy Napi 40-50 cím van kb.

2023. febr. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!