Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a különböző...

Mit gondoltok a különböző portálokon meghirdetett tagfelvételekről?

Figyelt kérdés
Egy írói portálon tagfelvételt hirdetnek és szeretnék jelentkezni, viszont nincs igazán ebben tapasztalatom. Manapság sok lehúzással találkozik az ember és nem tudom, hogy ők fizetnének -e nekem bármit is cikkek íráséért vagy teljesen önkéntesen menne az egész. Akinek van tapasztalata elmondaná, hogy mire számíthatok? Mert ha felvesznek és netán még tagsági díjat is kérnek, nem akarok a végén ott lenni úgy, hogy konkrétan munkát sem adnak.

2023. febr. 8. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez pénzért megy, de szerintem "háttérszerzőt" keresnek a csapatukba.


A legtöbb író már nem saját maga írja a műveit, vagy legalábbis nem az összeset...

2023. febr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!