Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lions Gate APP megbízható és...

Lions Gate APP megbízható és korrekt jövedelem szerző lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne ez a cég, sokan dicsérik, sokan szidják, már elő reklám is van az utcákon, hogy csatlakozz be.

Szerintetek?

Nekem kollégám mutatta, tényleg láttam, hogy mit fizetett be és mit kapott belőle ki.

Szóval tényleg, megy ez a dolog, mégis a diplomás szemmel nem bírom magam rávenni, csalás szaga van.

Carlos a mentora, aki segít neki mindenben.

Ugye kauciót kell fizetni amit ő visszakapott láttam, a telegram nevezetű alkalmazáson kell csevegni, ezt is láttam.

De arra gondoltam, hogy ez olyan mint a Buda cash annó, míg 10/3 ember nyer (kap kifizetést) addig 10/7 szenved ( nem kap semmit).

Így az a három ember nagyon hangosan fogja reklámozni a céget, és így újabb és újabb áldozatok (többség) / nyertesek jönnek a céghez.

Teljesen kételyek között vagyok.

Mit gondoltok? Tapasztalatok?


25/F BSC



2023. febr. 10. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Csaló MLM
Megbízható MLM
Egy ideig megbízható csak
25 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:

Tájékoztató Lions Gate


Lions Gate Entertainment Corporationt 1997-ben hozták létre, és jelenleg a kaliforniai Santa

Monicában található. A Lions Gate Media Promotion az LG alá tartozó film- és televíziós

reklámozó cég. Ez egy innovatív film- és televíziós tartalomberuházó, produkciós és

streaming médiapromóciós cég. Jelenleg a Lions Gate számos iparágban tevékenykedik, és

egy nagy multinacionális vállalat, többféle üzleti modellel. A Lionsgate Akadémiát is

beleértve, a Lions Gate-tel kapcsolatos összes leányvállalat a Lions Gate .com, Inc. tulajdona

és üzemeltetője.

A Lionsgate Films 1998-as megalakulása óta a Lions Gate Entertainment Corporation tovább

bővíti funkcióit, és számos szolgáltatást nyújt, beleértve a filmgyártást és a jegypénztárak

részleteit. Ez a legnagyobb és legsikeresebb filmstúdió Észak Amerikában. 2015-ben a

Lionsgate négy nagy nemzetközi filmes céggel (Columbia Pictures, 20th Century Studios,


Warner Bros. Pictures, Universal Studios) összeállt, hogy létrehozza egy független filmadat-

szolgáltatás szegmensét, a Lions Gate Media Promotiont, és elindította a legújabb film


promóciós üzletet 2021 eleje.

Lions Gate filmes és televíziós promóciós üzletága, mint a Lionsgate legfontosabb üzleti

szektora, gyors fejlődést ért el a cég központjának kiemelt támogatásával. Az elmúlt két év

leggyorsabban növekvő vállalata a filmes és televíziós reklámiparban. A Lions Gate és a

Lionsgate erős piaci befolyása és pénzügyi szolgáltatásai által létrehozott világ legnagyobb

filmes és televíziós adatbázisának támogatásával a Lions Gate filmes és televíziós reklámozási

üzletága is gyorsan elfoglalt több piacot szerte a világon.

A Lions Gate filmes és televíziós promóciós üzletága 2022 októberben hivatalosan

is belépett Magyarországra. A magyar üzletpolitikának és a külföldi befektetési

engedélyeknek való megfelelés érdekében a Lions Gate minden pályázati anyagot kitöltött,

és hivatalosan megszerezte a működési engedélyt a magyar kormánytól és a törvényektől. A

Lions Gate magyarországi fióktelep adatait adóazonosító szám vagy cégjegyzékszám/cégnév

szerint ellenőrizheti.

Cégnév: Lions Gate Advertising Promotion Kft. Cégjegyzékszám: 13-09-222623

Adószám: 32079946-2-13

A Lions Gate filmes és televíziós promóciós platform munkaköri célja: Ez a munka a filmnézés

népszerűségének növelését jelenti az online dolgozó felhasználók napi nézettségi indexén


keresztül, a színházi marketing felhatalmazása, a színházi reklámok

marketinghatékonyságának javítása és a perifériás iparágak ösztönzése.

Bevétel a Lions Gate filmes és televíziós promóciós platformjából: A Lions Gate szerződéses

díjakat szerez film- és televíziós promóciós megrendelésekhez a szövetkezeti filmes cégek

által továbbított filmes és televíziós adatok reklámozásával.

2023. febr. 10. 12:09
 2/52 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban megállapítom, hogy csalás.
2023. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
én sehol egy árva kontaktot nem találok a linkelt weboldalon. bullshit szöveget könnyű bevágni, de azért ennél több kell
2023. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
92%
Ember, minden MLM kamu, csak az a kérdés, hogy mennyi pénzt húznak le rólad. Szerintem ez sokat szeretne.
2023. febr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

ühüm. szóval az egész akármit a Warner bros pictures hozta létre.


[link]


Majd azzal a lendülettel egy magyar emberre bízta az egész hazai üzletágat, egy olyan kft-ben aminek 3 milla a tőkéje, a WB sehol nem szerepel a tulajdonosok között, és egy gmailes cím a hivatalos elérhetőség.



nyilván az utolsó szóig igaz minden amit fent bemásoltál.


(bakker, ha cégjegyzék számod van, akkor legalább egy google keresőd is legyen már, főleg ha "diplomás szemmel" nézed)

2023. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
#5 Mint az látható, diplomával is lehet valaki segghülye.
2023. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Miért is? Ez még ennek a cégnek az eleje, bele öltek annyit, hogy körülbelül másfél évig vagy két évig húzzák.

Addig meg jó pár honfitársam be tudom hívni én is és tudok belőle nyerni.. Hol a gond? Csak szerettem volna információkat gyűjteni még..

2023. febr. 10. 13:20
 8/52 anonim ***** válasza:
90%
Azért vagy hülye, mert a cégjegyzésk szám birtokában egy rakás olyan infó birtokába juthatnál, ami alapján kiderül, hogy ez semeddig nem húzza. Pl végrehajtás van a cégen.
2023. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

A tag (részvényes) adatai: ANDREJKOVICS MILÁN PÁL (an.: TREGUBENKO LARISZA)

Születési ideje: 1980/02/25

1146 Budapest, Istvánmezei út 2/a 6/64.

A vagyoni részesedés lefoglalásának időpontja: 2022. november 7.

A végrehajtási ügy száma: 168.V.1879/2019

A végrehajtást foganatosító végrehajtó neve: Dr. Schmidt Zoltán

Szolgálati helye: 1055 Budapest, Falk Miksa u. 30. I/1.

A változás időpontja: 2022/11/07

Bejegyzés kelte: 2022/11/07

Hatályos: 2022/11/07 ...

2023. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
91%
egyébként valamelyik beosztottam (legyen az diplomás, vagy nem diplomás) beugrana ilyen hülyeségnek, azonnal tenném ki. Komolyan, legközelebb minek dől be egy ilyen ember? Ha felhívják, hogy sürgősen utaljon 5 milliót, mert a niggériai herceg 1 milliárdot ad vissza?
2023. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!