Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozott már valaki diákmunká...

Dolgozott már valaki diákmunkával a Telekomnál?

Figyelt kérdés

Találtam egy állást, melodepón, a Telekomnál bejövő hívásfogadás lenne a feladat. Van itt esetleg olyan, aki dolgozott hasonló munkakörben, ha igen tudnál mesélni róla, hogy milyen volt a munka?

Lenne persze betanítás meg ilyesmi, inkább a személyes tapasztalat érdekelne. Miből áll konkrétan ez a Call Center meló?


köszi ha segítesz!



2023. febr. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Call centeres dolog, fogadni kell a panaszokat.

A sok gyökér veled fog anyázni mert a cég eltolt valamit.

Ha nincsenek kötélből az idegeid akkor nem ajánlom.

Én 4 napig bírtam, és inkább leléptem.

2023. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerencsére türelmes vagyok meg toleráns szóval talán ezzel nem lenne akkora gond.

A dolgom lényegében annyi lenne, hogy meghallgatom a panaszokat és rögzítem meg át irányítom a hívásokat? 😅 bocsi csak nem nagyon tudom elképzelni

2023. febr. 13. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam ilyenben, csak egy másik cégnél. Arra kell figyelni, h te maradj mindig udvarias (akkor is ha épp a felmenőidet szidják...), mert a beszélgetéseket felveszik. Az ügyfél nyugodtan mondja csak a magáét, ő dolga, h hogyan csinál magából hülyét, legalább a te munkaidőd telik.
2023. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem (callcenteresként legalábbis nem), de több ismerősöm igen. Előbb-utóbb mind kiégett és otthagyta, de időszakosan jó lehet.
2023. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!