Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres nettóban egy...

Mennyit keres nettóban egy nagyvállalat igazgatója mellett egy menedzser asszisztens?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
minimálbér és a havi 500k nettó közt valahol...
2010. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vállalata válogatja..minimálbértől a 300 nettóig lehet bármi.
2010. okt. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok:


Köszi,hasznos volt, főleg, ami a felső határt illeti!

2010. okt. 5. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de erre nem lehet pontos választ adni, ez mindig az adott cégtől függ!!!!!!
2010. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én voltam a MOl-nál ilyen pozíción több körös interjún, és az utolsó körön úgy buktam el, hogy a nettó 150-re, amit kértem rávágta az igazgató, hogy bocsi, ennyit nem tud fizetni. (Amúgy előre meg volt mondva, hogy reggel fél 8-tól este 6-7-ig tart a munkaidő, a hét egy napján vidéken, érjek le oda fél 9-re, és jöhetek haza 7-re péntek este onnan.


Hát ha első állásom lett volna, és még hajadon vagyok, és az első lendület, tűz bennem van, és azt hiszem hogy, ó de jó is ez, áh, kibirom ezt egy kis ideig, majd emelnek fizut egy év után, talán elválalom. De én már nem voltam ez a kategória. Mondtam, hogy ezt a melót én, 150 alatt nem vállalom el. És nem bántam meg.

2010. okt. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha pl. egy magyar telekomról, mol-ról van szó, ott a 300 nettó is simán megadható egy felsőfokú képzettségű személyi titkárnak
2010. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Parom egy hazai 20 fos vallalkozasnal igazgatosagi titkarno. 250 zsebbe + cafeteria, felere bejelentve. Cserebe a fonok hajnal 3kor vagy epp a nyaralasunk alatt a legnagyobb nyugalommal hivja. Szoval 24h-s melo.
2010. okt. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos tényleg elég szélsőséges a cégek hozzáállása, de legalább most már biztos vagyok benne, hogy egy bizalmi állást igenis meg lehet/kell fizetni.
2010. okt. 14. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!