Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt szoktak...

Mennyi idő alatt szoktak visszajelezni a munkáltatótól az álláshirdetésre való jelentkezést követően?

Figyelt kérdés
Február 10-én beadtam a jelentkezésem a MÁV-hoz, forgalmi szolgálattevő képzésre. Február 12-én járt le a jelentkezési határidő, el is tűnt a jelentkezési lehetőség ebben a munkakörben. Esetleg van itt olyan ember akinek van ezzel kapcsolatosan bármilyen tapasztalata, hogy mennyi idő után szoktak jelezni, mennyi idő eltelte után keresik meg az embert, és hívják be egy elbeszélgetésre, hogyha kiválasztásra került?

#MÁV, álláshirdetés, kiválasztás, visszajelzés
2023. febr. 16. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor képzés, vagy állás? Egy hónapon belül illene. De lehet válaszra sem méltatnak.
2023. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1-es, bocsánat a kérdésben elírtam, először csak képzés lesz.

Köszönöm a válaszod.

2023. febr. 16. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!