Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felhívtak a Forever Livingtől,...

Felhívtak a Forever Livingtől, hogy dolgozzak náluk, de nem értékesítés lenne a munkakör, hanem szervezési feladat. Ez mit jelent pontosan? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 11:32
 1/7 Réti bubuzér ***** válasza:
91%
Az értékesítés megszervezése...
2010. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az FLP-sek át fognak vágni!El kell adnod mindenféle terméküket, különben nincs pénz.
2010. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Szervezz meg egy értékesítési hálózatot... Én távolról kerülném őket.

Egyszer elmentem egy ilyen bemutatóra kíváncsiságból, távolról ismertem a családot. Állítólag nagyon jó jövedelem meg ilyenek. Egy kérdésem volt: ha jó jövedelem, akkor miért kellett két pici (10 év alatti, nem tudom pontosan) gyerekkel a kertesházból panelba költözni?

2010. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Engem is megkerestek még pályakezdő voltam, s persze örömmel mentem az interjúra, amikor kiderült, hogy miről is lenne szó. Megmondtam, hogy nincs túl nagy ismeretségi köröm, s nem akarok házalni.

a válasz : "de hát ez nem házalás, nem kell menni s becsengetni mindenkihez, csak a családomban ha elterjesztem, meg a barátaim között és kész."


Aztán a minap ismét felhívott egy pasas, hogy látta a hirdetésemet, hogy állást keresek, s ő tudna ajánlani munkát, amit akár mellékállásba is csinálhatom, s havi 40ezer tuti. Nem házalás ez sem, csak részvényeket vagy biztosítást kellene bemutatnom embereknek. Mi ez, ha nem házalás? S eléggé felháborodott, mikor mondtam, hogy én főállást keresek, nem mellékkeresetet.


Azt még nem is vágtam a fejéhez, hogy : "akkor melyik cégről is van szó? mert azt elfelejtette mondani."


Ha sok ismerősöd van és hiszel az aloe vera hatásában, akkor csináld, de én nem igazán tudok olyan terméket rábeszélni másokra, amit nem tapasztaltam, vagy nem hiszek benne.


Ja és még annyi, hogy a Zepternél nekem is ajánlottak ilyen munkát, hogy irodai munka, csak szervezni kell előadásokat (telefonálgatni, termet lefoglalni stb.) s ha ezekkel megvagy, akkor te tartod majd az előadást.

2010. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ja, nem értékesítés, hanem kiváló termékek ajánlása barátaidnak...

Az FLP egy MLM, szinte kizárólag értékesítőkből áll.

2010. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Pedig arról van szó, csak másképp nevezi.

Érzésem szerint értékesítés, és újabb emberek be-szervezése, akik ismét eladnak. és szerveznek.

2010. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%

Te pályáztál, vagy csak úgy felhívtak?

Utóbbi esetben szinte biztos, hogy hálózatépítőt keresnek.

Ha pályáztál, akkor is elég valószínű. Hacsak nem maga az FLP központ keres valakit, és oda vennének fel. De ezt kétlem, mert akkor már tudnánk róla, hogy felvétel van. Egyébként ez könnyen kideríthető, ha megkérdezed, hol lenne a munkavégzés helye.


Ettől kapok egyébként gutaütést. Néhányan mindenféle kamu dumával keresnek meg embereket, míg én 3 hónapig nem találtam egy nyamvadt asszisztenst, akinek annyi dolga lett volna, hogy a tőlem kapott telefonról, a tőlem kapott listát (nem az ő ismerőseit) végighívja napi 4 órában, fix fizetésért egy 3 soros szöveggel, mert nekem nem volt rá időm. Mindegy.


Azt kérdezted: "Érdemes belevágni?"

A személyes véleményem az, hogy menj el és tudd meg mi a feladat valójában.

Súgok: ha címlista (vagy akárhogy is nevezik) kell, akkor üzletépítőt keresnek. Ami egyébként elég jól fizet egy idő után, de nem való akárkinek.

Egyre vigyázz: ha bárki azt mondja, hogy 2 hónap alatt majd milliókat kaszálsz (tökmindegy melyik mlm üzletről van szó), akkor azzal az emberrel (nem a céggel!) légy óvatos. Azért, mert ebben az üzletben kőkemény munka, idő (kinek mennyi), tisztesség, emberség kell a tartós és legalább hatszámjegyű jövedelem eléréséhez.

Remélem segítettem, sok sikert kívánok.

2010. okt. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!