Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérszámfejtő munkakörben...

Bérszámfejtő munkakörben mivel telik az átlagos munkanap?

Figyelt kérdés
Én egy 60 fős cég pénzügyi részlegén csinálom és nekem ugye ez egy-két óra havonta.
2023. febr. 17. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Kávézgatás. Pletykálás.
2023. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
70fős üzem, elég nagy a mozgás, efos, diák, kölcsönzött munkaerő, saját állomány minden van. Sok a be-kilépő (havonta 2-3-4 ember), meg mindig van táppénzen is, munkabér támogatott stb. Leterheltség függvényében besegítek a pénzügyes csajnak, de amúgy nem szaladok meg.
2023. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
1-es, ha ennyire irigy vagy az irodai munkásra, el lehet húzni tanulni valami ilyen szakirányt, és utána neked is lesz lehetőséged "kávézgatni meg pletykálni" 😉
2023. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

400 fős volt a legkisebb állományi létszámú munkahelyem, a legnagyobb 1800 fős.

Dolgoztam saját céges számfejtőként és outsource oldalon is.

Változatos, mindig van valami, hol az ügyvezetőnek kell a bérprognózis 88. verzióját elkészíteni, hol a dolgozóknak kell megmagyarázni a bérlapon valamit. Nagy létszámnál a számfejtés húzós 2-3 napot is szoktunk vele foglalkozni, 400 főnél egy nap is meg van. Mindig van valaki táppénzen, vagy gyápon amihez persze mindig elfelejt gyáp nyilatkozatot tölteni. A betanított munkáknál nagy a fluktuáció, sok a hóközi számfejtés.

Kb 30-tól 13-ig húzósabbak a napok, amig a bér, a café majd a bevallások el nem mennek. Ebben az időszakban szabit nem lehet kivenni.

Ha nincs határidős feladat, haladunk a HR adminisztrációval, munkaügyi dolgokkal. A nyári időszakban dolgozói napok is vannak, azt is szoktuk szervezni. Összességében nem unalmas én szeretem.

2023. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha saját vállati oldalon dolgozom és termelő cégnél, akkor az üzembe is le kell járni, összeszedni a táppénzes papírokat, túlóra és munkabér előleg doksikat stb ami éppen van. Ilyenkor megállítanak, kérdeznek ezzel is elszokott menni az idő.
2023. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!