Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A CBA meg Príma üzletekben...

A CBA meg Príma üzletekben miért vannak 2 hetente új eladók? Annyira rossz munkahely lenne?

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ahova en szoktam bemenni, 3 eve ugyan azok az arcok vannak.
2023. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Annyira. Felénk a szerintük kiemelt bér nettó 200 ezer és ezért összevissza munkarendben kell dolgozni sokat, a főnök meg egy szemét pi**a
2023. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Annyira.



Aki dolgozni akar, az elmegy valamelyik multihoz, ahol lehet, hogy nagyobb a hajtás, de sokkal többet fizet, és jobbak a folyamatok, jobb a kiválasztás, kevesebb az elmebeteg főnök.


Aki nem akar dolgozni, az nem fog küzdeni a CBA-s kiskirály főnökkel (aki az esetek nagy részében valakinek a valakije amúgy, leginkább a tulajdonosi körből), és ahhoz képest sok a meló, mert kevés az ember.



Hogy ki marad? Hát, általában az, akinek elképzelése sincs, hogy másként is mehetnek a dolgok.


#1: igen, nyilván van olyan hely, ahol normális az üzletvezető, normális a pénz, és jó dolgozni, de ott ez a szabályt erősítő kivétel.

2023. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

CBA, Prima, Coop, Reál - ezeknél a láncoknál a legalacsonyabbak a fizetések.

Lidl, Aldi - itt a legmagasabbak.

2023. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Lehet diákmunkások vagy munkaerőkölcsönzőből vannak...
2023. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

a munkahelyeink pont hu-n fent van az is, egyébként legendásan xar munkáltató, én is melóztam még nekik húsz éve! (akkor még nem volt ügyfélkapu)


A három hónap próbaidőre nem is adott munkaszerződét, hanem egy "másik" áruházban volt a "betanulás", később évtizedek múlva láttam csak meg amikor már lett ügyfélkapu, hogy arra a három hónapra egy nap alkalmi bejelentést tettek csak meg és annyi!

2023. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

A legegyszerűbb megoldás nem jutott eszedbe...


Azért, mert bár mezei eladóként kezdik a pályafutásukat, hamar előléptetik őket közép- és felsővezetővé.


Namármost, akik ilyen pozíciókba kerülnek, azokkal nem fogsz találkozni a pult mögött, a polcok között, de még a pénztárban sem...

2023. márc. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2023. márc. 30. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

A felsővezetés az adott áruházlánc központi irodájában van vagy home officeban. Ők max vásárolni járnak a boltba.


Amúgy a helyek 80%ban az üzletvezető is végez fizikai munkát, pakol árut, leltárat vezet. Az osztályvezetők, helyettesek meg főleg.

2023. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Te pisti, hát nem ezt írtam kettővel feljebb???
2023. márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!