Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lenne érdemes dolgoznom...

Hol lenne érdemes dolgoznom ezek alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rólam röviden: Szakmázott grafikus vagyok. 1 éve már hogy nem sikerült elhelyezkednem benne (közel ezer hely se egy hívást, se egy emailt nem volt képes átdobni nekem)


Próbálkoztam itt ott, takarítottam is, kertészkedtem, illetve maszek terveket csináltam ismerőseimnek, nekik tetszett, de ez nagyon ritka hogy ilyen van.


Kapcsolatépítésre nem volt lehetőségem, mert beütött a covid mialatt iskolába jártam.


A feltételeim, hogy ülőmunka legyen, mert kiégek a fizikaiban, és ne legyen pénzügyi, kasszás (nem nagyon értek a számokhoz)


Tulajdonképpen a fizetés sem aggaszt, csak szeretnék végre egy olyan munkát, ahol reálisan esélyem van maradni, bekerülni.


Hol? Budapesten.


Tényleg bármilyen tanácsot elfogadok, akár még külön véleményeket is szívesen olvasok az adott munkahelyről, amit ajánlotok.



Köszönöm.



2023. márc. 4. 14:34
 1/6 Davee8989 válasza:

Szia!

Grafikuskent nehez lesz elhelyezkedned,ha van komolyabb portfoliod a fiverr alkalmazassal tudsz szabaduszokent penzt keresni,nyilvan ezt ugymond “zsebpenznek” fogd fel,de igy tudsz tapasztalatot es rutint is szerezni.

2023. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát grafikusként nincs sok esélyed elhelyezkedned cégeknél max szabadúszóként.max Pesten van nagyon esélyed de szerintem ott sem sok.
2023. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Tetoválónak?

Budapesti rajzfilm stúdió?

Budapesti animált reklám készító (plakatok és animált karakteres figurák a reklámokban)

Újságoknál újság grafikai elem szerkesztő.

Könyv illusztrátor.


Hoyhogy nem tudod h hova menj?

Hogyhogy nem vesznek fel sehova se?

2023. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szuper dolgokat írsz de ezekből egyiket se csináltuk szakképzőn, főleg nem a tetoválást. Ahhoz egy új szakmát kellene elsajátítanom ami megint nem az eredeti végzettségem.

Illetve az animáció is egy külön szak.


Az utolsó közel áll hozzám, de eddig csak időszakos meló volt elérhető, pályáztam, nem kaptam meg.


Ugyanezek a kérdéseim nekem is.

2023. máj. 13. 17:00
 5/6 anonim válasza:

a tetoválók is taníthatnak, elküldhetnek egy 3 hónapos képzésre.

az animátorok is, a rajzfilms7túdiósok is (ezeket akár ott helyben segítenek elvégezni, tehát nem kell külön utazgatni.)


próbálkozz akár ugyanott többször.

2023. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

rajzfilmstudió Budapest és Kecskemét. a weboldalukon is megvan írva h segítenek ha kell további kúrzusok elvégzéséhez.


tetoválók is általában segítenek.

2023. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!