Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi történne akkor ha egy...

Mi történne akkor ha egy héten 1 nap nem csinálnék semmit munkaidőben?

Figyelt kérdés

Webfejlesztőként dolgozom 5 hónapja egy cégnél, eddig mindig becsületesen, precízen dolgoztam, olykor annyira elmerültem a munkámban ha otthonról csináltam, hogy 1-2 óra túlórát is rátoltam. A határidőket mindig tartottam.


Heti 2-3 napot kell bejárni, az elején 3 napot jártam be mostanában inkább csak 2-t. A problémám azzal van, hogy 3 hónapja dolgozott az egész csapat egy nagyobb komponens fejlesztésén amit egyik napról a másikra elvetett a főnökség mondván hogy nem annyira szükséges, nincs pénz stb... így 3 hónap munkája teljesen kuka, ott tart a cég mint ha a 3 hónap alatt senki nem csinált volna semmit de a béreket fizették mindenkinek... Ha ekkora pénzkidobást megengedhet magának a cég felmerül bennem a kérdés, hogy vajon történne bármi ha én is a lelkiismeretes munkavégzés helyett kicsit lazábbra venném a figurát és például péntekenként semmit nem csinálnék home officeból? Nyilván megnyitnám az IDE-t de nem gondolkoznék és nem programoznék hanem másik gépről vagy ps-ről tolnám a gameket. Esetleg ha valaki hív akkor azt felvenném, ha meg rákérdeznének azt mondanám hogy tervezem illetve gondolkozom hogy egy problémát hogy lehet megoldani. Valaki csinál itt ilyet hogy napi 8 óra munkára van bejelentve de kevesebbet dolgozik az előírtnál? A fizum sem valami egetrengetően magas bruttó 750 ezret kapok ami SZJA kedvezmény miatt elfogadható de nem hiszem hogy Angular tudással ne találnék ennél jobb lehetőséget ha kib..nának.



2023. márc. 5. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy mi történne? Próbáld ki, ha kíváncsi vagy rá.
2023. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Látszik, hogy ma már tényleg bárkiből lehet "programozó".
2023. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az történne hogy a főnököd mondja mutasd már meg mit csináltál egész nap te meg haboghatsz és ki fog bukni hogy semmit nem csináltál.A gondolkozós kifogás sem működhet sokáig,ha valaki odajön neked segíteni és kiderül hogy egyszerű dolgot nem tudtál megoldani azért basznak le.Ezt nem sokáig tudod eljàtszani következmények nélkül.
2023. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem történne. Alapítványi iskolákban például ez a működési modell, ezért érsz rá naphosszat itt chatelni
2023. márc. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ehhez minek a HO. Sokan csinálják és sokan irodából csinálják ugyanezt, nem csak IT szektorban.
2023. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!