Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanában hogy néz ki a...

Mostanában hogy néz ki a munkaerőpiac?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom, hogy ami nem IT, ott szinte lehetetlen állást kapni, még hónapokon át tartó keresgélés árán sem. Pontosításképp irodai munkáról beszélek. Ti hogy látjátok?

2023. márc. 8. 12:05
 1/6 Lilluci27 ***** válasza:
36%
váltani akartam (nem it). SSCben kerestem 3 hét alatt sikerült.
2023. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már közel egy éve nem kapok állást.
2023. márc. 8. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Hasonló vagy rosszabb lehet, mint 20 éve, amikor én kerestem ilyesmit. Másfél évig nem találtam semmit, aztán leléptem külföldre.
2023. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Én sem találtam, mióta kirúgtak. Most marha nehéz munkát találni, mert pont a sok embert foglalkoztató nagyüzemek tartanak létszámleépítést.

Irodai munkára meg felénk csak csókosokat vesznek fel.

2023. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a villamosiparban dolgozom, itt a környéken keresnek minden szakembert: villamosmérnök, villanyszerelő, műszerész, elektrotechnikus, mind jöhetne, mérnök irodába, többi főleg terepre, akár tapasztalt, akár pályakezdő. Megrendelés van, évekre be vagyunk táblázva.
2023. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is keresett emberek a mérnökök, villamossági szakemberek, hegesztő szakemberek és más szakmával is szokott lenni felvétel, de ez hiány mindig.
2023. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!