Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok véleményt adni a...

Szabi_20 kérdése:

Tudnátok véleményt adni a McDonald's-ról állás szempontjából?

Figyelt kérdés
Igazából Debrecenbe szeretnék dolgozni a McDonald's-ban és az lenne a kérdésem hogy milyen ott dolgozni mármint milyen a társaság, a műszakvezetők és a munkatársak jófejek e, és a egyik legfontosabb mennyire pörgős munka van ott mivel nem azt mondom hogy lassú vagyok de azért a pörgés nem az én erősségem, szóval kérlek titeket írjátok le őszintén hogy milyen munkahely a McDonald's
2023. márc. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A McDonaldsban mindig pörgés van, a munkatársak jófejsége pedig változó, de a főnökök általában nem azok.
2023. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizetés szinte lofax. Sok munka szinte semmi pénz. Mennyel inkább a hajlektalanokhoz kajalni. Debrecenben úgy is jobb a helyzet mint máshol. Egy 1.5 éve volta ott. De csak egy napra ugrottam be , mert oltast vagy tesztet kértek.
2023. márc. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
én féléve dolgozom ott,és szerintem elég korrekt, ha kifogsz pár jófej munkatársat :) a fizetés diákmunkához képest (úgy hogy nem csak nyári munka) jó, a munkatársak változóan jófej tinik és kiégett befásult 40 évesek, a vezetők nem a legjobbak,de velük nem kell foglalkozni, csak ne utáljanak meg, mert akkor szivatni fognak
2023. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, kB 2 héte voltam bent a felvételi irodában csak én ugye jelenleg nem tudok szombaton járni dolgozni mivel tanfolyamra járok így sajnos egyenlőre fel se tudnak venni, de ott valakivel nem lehetne megbeszélni hogy szombaton nem tudok dolgozni járni csak hétköznap, valami ötlet?
2023. márc. 29. 08:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!