Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkához tudna fogni...

Milyen munkához tudna fogni afrikai származású (ottani állampolgár), fizikus végzettségű, angol és francia nyelven beszélő barátnőm Magyarországon, akivel a közös jövőt tervezzük itthon?

Figyelt kérdés

Tanulni is szeretne, de előbb - illetve közben - dolgozni is.

Segítségüket előre is köszönöm! Osztrák határhoz közel élnénk.



2023. márc. 12. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Nyilván a magyar nyelv elsajátítása is kiemelt cél.
2023. márc. 12. 16:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Data analitics, data science, data analysis
2023. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizikus? Miért nem mentek nyugatra? Vagy keletre, Budapest környékére. Tán ott van fizikusi állás, akár kutatóintézet, akár egyetem. Vagy délkeletre, ott van egy nagyobbacska atomerőmű.
2023. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Data analitics, data science, data analysis"


Ezekhez olyan tudásra van szükség amit egy fizikus elvétve sem tud.


Árufeltöltő, raklappakoló, kőműves lehet még belőle ha jó a fizikuma egyébként a természettudományi kutató állások telítettek és alulfizetettek.

2023. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb Budapest felé orientalódnèk.
2023. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Angol, francia nyelvtanár bármikor, bárhol.
2023. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
100%
Budapesten nézzen szét.
2023. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Erről jut eszembe, volt egy etióp-magyar évfolyamtársnőm az egyetemen, nagyon cuki csokilány volt, 4 nyelven beszélt folyékonyan, angolul, franciául, szuahéliül, magyarul. Volt, hogy a Párizsban tanuló bátyjával beszélt telefonon és spontán váltogattak a nyelvek között. :)

Amúgy marketing szakos volt, abban is dolgozott, de nyelvórákat is adott, főleg társalgós nyelvórákat középiskolásoknak és egyetemistáknak.

Lehet, hogy jobban jár barátnőd, kérdező, ha átjár Bécsbe tanulni, dolgozni. Egyébként meg szállodában is hasznosíthatja a nyelvtudását ott a környéken. Kár, hogy nincsenek most az orosz turisták, mert azok közül sok beszél franciául és ott Hévíz környékén jól tudna boldogulni angollal, franciával ezáltal.

2023. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten sztem talal majd, egy jó erős angol francia kombó magában sem rossz, ha műszaki fizikai tudás van melle akkorplane. Videki vagyok én is, szintén ny mon, de sztem itt sokkalta nehezebb lenne neki
2023. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!