Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri valutapénztárosként...

Megéri valutapénztárosként dolgozni ? 👇

Figyelt kérdés

Gazdasági (OKJ) végzettségem van, gondolkodtam valutapénztárosi tanfolyamon, (időbel majd egyetemen is, de nem gazdasági terület).


Mondjuk egy Cib, Unicredit , K&H bankban mennyit fizetnek ?


2023. márc. 18. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Én unionnal dolgozom bruttó 870 000 forintot keresek 1 hónapban napi 6 - 10 óra munkával váltakozva (heti 5 nap)
2023. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi. 🙂


Milyen volt a vizsga, milyen kérdések vannak ? Milyenek a feladatok karikázós, kiegészítős, esszé is van?

2023. márc. 18. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Nekem az élettársam dolgozik valutaváltóban a repülőtéren, hétvégi munkavállalástól függően br. 1,2 - 1,4 M között keres, mivel forgalmas és nemzetközi helyen dolgozik tőle elvárás volt az angol és német nyelv ismerete.
2023. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El ne hidd már ember. Mindenhova ilyen ökörséget ír. Valahol br 300k körül lehet a fizetés.
2023. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És a négyesnél az igazság, a legnagyobb valutaváltónál GBM a fizetés+pár ezer forint cafetéria+kb 10 ezer forint mozgóbér.

Bankban kicsit több ott azért cafetériával és juttatásokkal együtt megvan a nettó 240-250/hó.


Viszont teljes anyagi felelősség van, azaz ha elfizeted magad vagy hamis pénzt veszel meg azt kifizettetik. És a kezdőknél ez elég gyakori.

8 évet dolgoztam a szakmában

2023. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
A 3. hozzászólóra ne alapozz neki a barátnői mindig millió felett keresnek, múltkor diákmunkás árufeltöltőként keresett SZJA kedvezménnyel l millió nettót előtte pedig a frei kávézó baristájeként másfél milliót.
2023. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fizetik meg sajnos.
2023. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!