Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőrök? Hány órát tudtok...

Vagyonőrök? Hány órát tudtok (hagynak) most havi szinten dolgozni, és hol? Mennyi most az átlag órabér netto?

Figyelt kérdés
Jelenleg is aktív vagyonőrök válaszát várom elsősorban.
2010. okt. 7. 10:26
 1/3 Jules10 válasza:
200-240 órától a csillagos ég a határ (hallottam 500-600 óráról is, még szerencse, hogy csak 720 órás egy hónap...) a kereset meg nagyon változó, mert a 350-től terjed 1000-2000-ig is akár (és akkor még a különleges testőrökről nem is beszéltünk.). Függ attól is természetesen, hogy melyik országrészben vagy. Pest környéken 450-550 között mozog általában.
2010. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hallani sokmindenről hallok én is, de nem a legendák érdekelnek.


Konkrét helyek, vagy területek?

Én úgy tapasztalom egy ideje, hogy "vagyonőréknél" is belső építkezés megy, azaz akkor kap meg vki egy jó melót ami valóban zsíros pénzzel megy, ha benne van azokban az alvállalkozói körökben, vagy innen onnan beajánlotta másik cégtől jóbarát.

Nem hinném, hogy vki meglát valamit a neten aztán egyből kifogta a nyerő melót!

2010. okt. 17. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, szinte már csak ismerettséggel, beajánlással lehet bekerülni a legtöbb helyre.

Amúgy Szabolcs megye, egyik legnagyobb bevásárlóközpont, 380 ft, 250 óra körül.

2010. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!