Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig húznátok ki 1...

Mennyi ideig húznátok ki 1 millió HUF tartalékból?

Figyelt kérdés
2023. márc. 22. 13:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
3-4 hónap
2023. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ hogy hol és hogy mire kell költened.Pesten 3 hónap max, Békésben ahol lakok szűkösen akár 5 hónap is.
2023. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Ha a párom is és én is elveszítenénk a munkánkat és ennyi lenne a megtakarításunk, akkor 2-3 hónapig. Nyilván közrejátszik az is, hogy ebben az esetben próbálnánk visszafogni a kiadásainkat. Csongrád megyében lakunk.
2023. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
55%
Budapest, saját lakással, hitel nélkül, minimális igényekkel fél évig is simán.
2023. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

5 hónap, de nagyon minimalista életvitellel kivitelezhető.

Telo stb nélkül.


Sok mindentől függ.

Hely, egyedül vagy mással vagy másokkal lakva, kinek milyen igényeik vannak stb.


Pl ha anyáméknál laknék, havi 20k-t kellene fizetnem, de ez egyedül 100k (kisebb város széle) +rezsi, étel stb.


Pl nálam csak a havi alapanyagok a kisebb alkotásokhoz 500-700k.


Minden elismerésem azoknak, akik átlag keresetből megélnek.

2023. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%

Havi 1 milliót költünk (felújítás és társai).


De csak a hitelünk+ életbiztosítás+lakástakarék+nyugdíj és egészségpénztár + lakásbiztosítás havi 300 körül van. (Kicsit csalóka, mert pl. életbiztosítást 3 havonta fizetünk, 3 havit, szóval nem mindegy, hogy pont múlt hónapban fizettük be vagy most kell 3 havi).


Az sem mindegy, hogy kövi hónapban eladjuk a kocsit vagy fizetjük a casco-t, mint spórolás.


De szerintem max 2 hónapig.

2023. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Bármeddig, attól függ, mennyit kell.:)
2023. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Ha a jelenlegi életvitelemet nézem, akkor 3 hónap. Ha összehúzom a nadrágszíjat, akkor mondjuk max 5 hónap.


Ugyanakkor bármikor új munkahelyet tudnék találni másfél hónap alatt.

2023. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igazából azért tettem fel a kérdést, mert vettem egy lakást, 70 millió volt, de tiszta önerőből toltam át, szóval hitel nuku. A berendezés után maradt kerek egy millió HUF a számlámon, erre a köcsög cégem kirúgott merthogy válság van. A terület viszonylag speciális, lesz vagy három-négy hónap mire találok valamit szerintem, hát ez így csücskös lesz.
2023. márc. 22. 15:40
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha épp csak annyim lett volna, hogy vegyek egy kéglit, akkor se jutott volna eszembe az egészet beletolni. Ne haragudj, de nagy botorság volt. Én biztos, hogy önerőbe beraktam volna 50 milliót, maradékot meg hitelbe, aztán ha minden jó, pár év alatt kitörlesztettem volna, de maradt volna tartalék.
2023. márc. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!