Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire "unalmas" a biológus...

Mennyire "unalmas" a biológus munkája, mennyire monoton? Ők ülnek egésznap 1 laborba és kisérleteznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdés adott, 1 biológus munkája mennyire "unalmas",. ? Én úgy képzelem, hogy ül a laborba, kémcsőből kémcsőbe öntöget ezt azt, mikroszkópot nézeget stb, én le egyszerüsitve igy képzelem, de mielőtt valaki megbántódna én nem értek ehhez, tv-ből stb indultam ki- . Biológusok felszoktak menni pl a nemzetközi vagy bármilyen létező (vagy létezett) ürállomásra kutatni? köszi ha valaki elmagyarázza.
2023. márc. 23. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Minden munka unalmas, ha nem tud belőle rendesen megélni az ember.
2023. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Hát rosszul képzeled.

Eleve olyan, hogy biológus nincs, ez gyüjtöfogalom, rengeteg terület van, amivel foglalkoznak.

A kémcsöbe töltögetés eleve nem biológus munka, hanem laboráns, ami max kémia szakképzettséget igényel

2023. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elutazik Dél-Amerikába az Andokba, vagy az esőerdőbe és leveleket gyűjtöget, és azokat méregeti, az adatokat számítógépbe beviszi. Én egy ilyen nemzetközi biológus csoporttal találkoztam.
2023. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy űrállomásra menj, asztronautának (is) kell lenned. Nagyon, nagyon kevés az az ember, aki erre alkalmas, fizikailag és mentálisan egyaránt.
2023. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 es ezt tudom, hogy asztronauta képzéssel jár , én ehhez nem értek de úgy tudom akik az állomáson vannak szinte mind tudósok kutatók, eleve ezért mennek fel, ezért kérdeztem. 3 as köszi
2023. márc. 24. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!