Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire hihető hogy egy cég...

Mennyire hihető hogy egy cég január óta nem tudott emelést adni de júliustól adni fog, ráadásul visszamenőleg januárig? Miből lenne erre keret ha most 1 hónapot se tud odaadni?

Figyelt kérdés

Tavaly október óta megy a huzavona, hogy mennyi lesz az emelt bér 23. jan-tól.

Minden egyes hónapban csak tolták tolták a témát most nem most nem stb.


És eljutottunk immáron áprilisig és még mindig nincs 23-as béremelési ajánlat.


Majd most megszületett mégis: lesz emelés, júliustól vált át gyakorlatba DE visszamenőleg januárig megkapjuk. Vagyis júlisuban nem csak az emelt bér kapjuk meg arra a hónapra de egyösszegű kifizetésként visszamenőleg januárig megkapjuk az emelést..


Na most ez mennyire hihető ? AZ a cég amely most 1 fillér emelést nem tud kinyögni mégis mitől nyögne ki júliusban egy összegben fél év emelését mindenkinek?


2023. ápr. 1. 10:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Én az ilyen kusza dolgokat nem szeretem, anyagi teren szeretek tisztán látni. En keresnek más helyet, aztán ha lehet ott kezdeni akkor valtanek. 9ersze ez én vagyok.
2023. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mi ez? Posta? :)
2023. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

" anyagi teren szeretek tisztán látni."


Hát azt én is szeretnék!! Na de abból főzünk ami van ugyebár!!

2023. ápr. 1. 10:37
 4/15 A kérdező kommentje:

"Én az ilyen kusza dolgokat nem szeretem"


Egyébként semmi kusza nincs benne halál tiszta az egész csak az a godn hogy NINCS bizalom a cég irányába. Másképp mondva: HAZUDIK!


Ha ez a terv amit előadtak oké, de akkor miért nem adják írásba? Mert az később ellenőrizhető és számon kérhető lenne?

2023. ápr. 1. 10:41
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Alapitvanyi iskolaban ez teljesen termeszetes.
2023. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Alapitvanyi iskolaban ez teljesen termeszetes."


ez egy olyan cég amelynek a szolgáltatásait te magad is naponta használod garantáltan.... minden egyes alkalommla amikor lehúzod a klotyót magad után...

2023. ápr. 1. 10:47
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizalom a cég felé, akkor nem kell ott dolgozni.
2023. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mar a felmondasi idodet toltod, vagy csak panaszkodsz itt?
2023. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Csak panaszkodik.

2023. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Teljesen hihető, nincs ebben semmi hihetetlen.Nincs ők semmilyen panaszra, inkább köszönd meg hogy ott dolgazhatsz
2023. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!