Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalkozás-bérügyintező...

Vállalkozás-bérügyintező végzettségel hol, milyen munkakörökben lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Gondolom bérszámfejtőként igen, ezen kívül van más munkakör ahol el tudnék helyezkedni?

#munka #szakma #pénzügy #közgazdaság #számvitel #Vállalkozás-bérügyintező
2023. ápr. 1. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A bérügyintéző az egy kiegészítő képzés, nem mondanám komplex végzettségnek. Ezzel pl nagyobb cégeknél lehetsz a béreseknél kisegítő, esetleg könyvelőirodákban szintén. De szerintem csinálj még mellé több képesítést, mert önmagában ez kevés.
2023. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted? A tanárok azt mondták, hogy ez egy rendes szakképesítés, és el lehet menni vele például bérszámfejtőnek. Milyen képzésekre gondolsz mellette?
2023. ápr. 1. 23:57
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván a tanárok ezzel validálják a saját munkájukat. Elmehetsz bérszámfejtőnek persze. De igazából érettségivel is elmehetnél, mert úgyis az adott cég fog kitanítani, hogy mit hogy csinálj, mellette meg mt és tbj a legirányadóbbak. Hasonló, illetve magasabb fokú szakmai képzések, amikkel bővíteni tudod a tudásodat elengedhetetlenek szerintem, ha nem akarsz beleposhadni a droidmunkába.
2023. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

"A tanárok azt mondták, hogy ez egy rendes szakképesítés, és el lehet menni vele például bérszámfejtőnek"


Csak ennyit mondtak a tanárok? Mondok én még munkaköröket amiket betölthetsz ezzel a nagyon magasröptű végzettséggel: utcaseprő, közmunkás, 3 műszakos betanított munkás, takarító, mosogató ez mind-mind betölthető úgyhogy a bőség zavarával küzdesz

2023. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt már elkezdem, csak egy év. Sok értelme volt 4 évig szenvedni 6 szakmai tárggyal, meg majd jövőre még tízzel, aztán kiszúrják a szemed 200ezerrel, vicc ez az ország...

Inkább elvégzek majd valami olyan keohest amivel kimehetek külföldre, mer ez ott semmit nem ér

2023. ápr. 2. 00:13
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Ha tudsz, egy tb ügyintéző képzést végezz el mellé.

Tapasztalt, és protekció nélkül egyelőre közszférát mondanám ( én is ott kezdtem). 2-3 évet le kell húzni, de ott nagy gyakorlatra teszel szert, leginkább tb részen.

10 éve vagyok a szakmában, nagyon sok ismerősöm ment át versenyszférába, jó fizetésért.

2023. ápr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

"aztán kiszúrják a szemed 200ezerrel, vicc ez az ország...


Inkább elvégzek majd valami olyan keohest amivel kimehetek külföldre, mer ez ott semmit nem ér"


Nem az ország vicc hanem a végzettséged. Mégis mit vársz egy ilyen végzettségtől amivel bármiféle komolyabb értelmiségi munkavégzésre alkalmatlan vagy? Ahogy leírtad külföldön sem kell sehova mert ott sincs szükség selejt munkaerőre.


Versenyképes végzettséggel vagy keresett itthon és külföldön is bár ahogy elnézem a gondolkozásmódodat és a logikai készség hiányát olyan neked sosem lesz úgyhogy ennek külföldi mosogatás lesz a vége.

2023. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XD
2023. ápr. 2. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!