Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Baján vagy Kiskunhalason...

Baján vagy Kiskunhalason keresek munkát. Lassan egy éve adogatom be az önéletrajzomat mindenhová, de egyszerűen semmi nem jön össze. Nem ismertek véletlen ezen területeken olyan helyet ahol munkaerőre van szükség? (20L)

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 09:38
 1/8 Lilluci27 ***** válasza:
2023. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Behívtak valahova?

Milyen pozícióra pályázol?


Ha gondolod, megnézem az önéletrajzodat, küldd el a személyes adatok nélkül!

2023. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk van felvétel, ha van mérnökinfó vagy proginfó diplomád, angol felsőfok és java nyelvet ismered akkor pályakezdőként bruttó 750 000-et adunk, teljesen otthonról végezhető, havi 1 bejárással de ha nem megoldható az az 1 alkalom akkor sincs baj
2023. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
#3 menj a hülyeséggel a fenébe... kétszeresét megkeresi ezzel szólóban külföldre dolgozva a felsorolt követelményekkel...
2023. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Pályakezdőként a kutya sem fogja full remote contractor poziban alkalmazni külföldön, ahhoz minimum Mid level szükséges aminek a bérsávja nálunk is hasonló.
2023. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nevetséges, hogy minden kérdés szétoffolnak ezek az IT-idióták. Számolgassátok a millióitokat és k*ssoljatok.
2023. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Azta, teljesen ugyanez a helyzetem, helyileg és időben is minden stimmel. Sehol semmi esélyem. Csak én 24 vagyok és BA-m van
2023. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bajai voltam. Délhús, malom, hűtőház?
2023. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!