Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keresnek most a...

Mennyit keresnek most a postások vidéken?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 3. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Hat nem somat sajnos garantalt minimalber korul van.

Diplomasok tobbet keresnek, de az sem sokaig, sokan lelepnek, mert nem kapnak inflaciokoveto beremelest. Pl most postasok 25% helyett 10% beremelest kaptak. Szanalmas, nem?

2023. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem"


Ebből kéne leszűrnöm, hogy mennyi a fizetés a posta karrieren? Te láttál ott bért 9-es vagy csak arcoskodsz?

2023. ápr. 4. 12:01
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Kedves 9-es


Megnéztem a [link]

limket.


Nem találtam bruttó vagy nettó bért.

Egy csomó infó az amit kínálunk alatt:

"Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem

Munkaruha és védőfelszerelés juttatás

Munkába járási támogatás

Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások

Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség

Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés

Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Szabad hétvégék és ünnepnapok

Teljes munkaidős foglalkoztatás

3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás

Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz."


Te el is olvastad mi van a linken? Igaza van a kérdezőnek. Csak leminősíted a kérdezőket, de nem adsz használható válaszokat.

2023. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

“Bejelentett, jogszerű foglalkoztatás, biztos jövedelem

Munkaruha és védőfelszerelés juttatás

Munkába járási támogatás

Lakáscélú (lakásvásárlás, lakásépítés, lakásbővítés, lakhatási) támogatások

Határozatlan munkaviszony

Fejlődési és szakmai előmeneteli lehetőség

Változatos munka, szabadban végzett önálló munkavégzés

Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Szabad hétvégék és ünnepnapok

Teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás (csak rajtad múlik, hogy melyiket választod)

Várható bruttó jövedelem: 330.000 Ft/hó

3 hónapot követően: bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria juttatás

Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére.

Amennyiben hozol hozzánk munkatársat, minden általad ajánlott belépő után, akár bruttó 100.000 Ft/fő kifizetésben részesülsz.”


600 féle kézbesítő van… mostanáig sem tudjuk, hogy a kedves kérdező melyikre gondolt. Tény nem mindegyiknél van ott, hogy mennyi a várható jövedelem, de minden hírdetés legaljan van egy ilyen


“A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet a központi telefonszámon: +36-30/772-9247”


Tessék be telefonálni…

2023. ápr. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
Bár én Budapesten kezdtem, de költözés miatt átmentem másik postára, Pest megyébe, 10 ezres város. Fopenztaros vagyok, együtt 320-380 körül kerestem, és atvettek ezzel a besorolással az új helyre.
2023. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Közben postás lettem vidéki faluban, 200 ezer nettót kapok 8 órára bejelentve. Pár hónapja cikkeztek róla, hogy 10 százalékos béremelést hajt végre a posta, mi 1 százalék körül kaptunk, 2 ezer ft-ot se emeltek, de a vezetőségnek biztos többet, így kijöhetett végülis a 10 százalék átlag...
2023. júl. 28. 15:05
 17/17 anonim ***** válasza:

Atyaúris10


Én soförnek akartam jelentkezni, mert állnák a jogsimat, de bruttó 400-at adnak… annyira nem kell az a jogsi…

2023. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!