Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik tanfolyammal tudnék...

Melyik tanfolyammal tudnék jobban keresni 10 hónap mulva (mindkét tanfolyam ideje 10hó) Egészségügyi asszisztens vagy fodrász ? Van tehetségem a hajvágáshoz, ápolónak is jó lennék

Figyelt kérdés

Szeretném hogy a végzés után viszonylag megélhető fizum lenne.

Mindkettőt hivatasként tudnám csinálni, de az ápolóival nem szeretném ha csicskaként kezelnének.

A fodraszattal nem tudom az elején mennyire nehéz klienseket találni (nyilván központi helyen probalnék bérelni/nyitni) az első év mennyire lenne nehéz.


Melyikre szavaznátok ?

És miért?



2023. ápr. 10. 08:17
A kérdező szavazást indított:
Egészségügyi asszisztens ; segédápoló
Fodrász
Más vélemény, kifejtem lennebb
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
🤷.
2023. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fodrász. Láttam kezdős fodrászt.. kb marketing nélkül épült az ügyfélköre.


Instán a csajok szét osztják a hajas fotókat.

2023. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Óriási dilemma... EÜ katonaként biztos nagy jövő áll előtted majomisztánban.
2023. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a pénz a lényeg akkor fodrász. Ápolóként itthon szarul keresnél, max külföld az opció, előnye, hogy mindig lenne munkád, munkanélküli ápoló nincs, jelentkező 0.
2023. ápr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girlll3 ***** válasza:
Fodrász, de mindkettő strapás. Mondjuk a fodrásznál csak a lábaid mehetnek szét, esetleg leszakad a derekad. Vállalkozásban éri meg csinálni, ahhoz kezdetben sok pénz kell.
2023. ápr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ápolóként Németországban egy vagyont kereshetsz. Itthon nincs megbecsülése a munkának, a hálapénz meg ugyebár már tilos.
2023. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!