Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha buta vagyok mint a tök,...

Ha buta vagyok mint a tök, akkor vagyonőr munkát érdemes megpróbálni vagy mi csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig bármivel próbálkoztam az életben mindenbe bele buktam ennyire hülye vagyok. De valamiből meg kéne élni. Még a gyárból is kirúgnak de általában fel se vesznek. Egyébként életképtelen is vagyok. Mi csináljak vagyonőrnek jó lennék vagy az is nehéz? Sokat kell intézkedni emberekkel foglalkozni gondolom.

2023. ápr. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Igen, ott a legalja emberek vannak kb… legtobbje kb olyan mint te, ket szamot nem tud osszeadni
2023. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Figyelj valamiből élni kell. Ha ebből tudsz megelni hát ebből. Nem szégyen.
2023. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem biztos hogy ebből meg tudok, még nem próbáltam. Ráadásul most nincs pénzem tanfolyamra se. De ha lesz akkor lehet elvégzem.
2023. ápr. 10. 18:40
 4/7 Senior Séf ***** válasza:
75%
Persze, próbáld meg.
2023. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Szia! Figyu, miért is lennél életképtelen (?)- inkább demotivált vagy agnosztikus vagy amiért sok visszautasítás ér. Egyébként nem igaz, hogy a diplomások annyira életképesek a munkahelyen/munkapiacon, ahogy az sem, hogy a szakmunkások minden helyzetben feltalálják magukat. Gyárba se való mindenki- főleg ha a temperamentumodból fakadóan nem bírsz monotónia alatt teljesíteni, tök mindegy mennyire kell a zsé, nem fog összejönni. Ha 25 alatt vagy nézz szét az érettségire épülő továbbképzések között, ezek neked ingyenesek lehetnek- hátha találsz valamit. Ne keseredj el ha nem, menj föl állásportálokra és csekkold meg a végzettséged szerinti melókat- lehet találsz valami olyat, ami passzolni fog és amire ano nem is gondoltál! Lehet, hogy ki kellene próbálnod beugró melókat is, amelyek szezonálisak és ahol jól lehet ismerkedni (ráadásul jól is fizet)- pl.jegyszedő, futár, vendégkísérő, animátor, túravezető, szabadulószobás játékmester, raktáros, teremőr (jobb mint a vagyonőr) stb. Vidékiként is biztos találsz valami űtmeneti melót szállodába vagy vendégházba (talán anti-NER-eset is)- ha beszélsz nyelveket (is), akkor meg rém egyszerű a képlet, nézz szét munkaközvetítőknél és menekülj innen!!
2023. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem érettségim sincs, a jogosítványba is bele buktam. Csak el szállt a nehezen össze keresett pénzem és még jogosítvány se lett így már nem maradt semmi. Azt hittem jó befektetés lesz de ezzel is be fürödtem. Soha többet ilyen drága képzésre nem megyek, illetve csak olyanra vagyok hajlandó ami olcsó és száz százalék sikerül is.
2023. ápr. 12. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim meg egy jónak mondott szakmám, de ugyanígy érzek. Mondjuk én szívesen lennék kamion vagy buszsofőr de rohadt drága a jogsi. A biztonsági őr is tetszik csak gondolom mivel egyszerű ilyen végzettséget szerezni így sokan vannak és telített a piac.
2023. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!