Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól fizető diákmunka nyáron?

Jól fizető diákmunka nyáron?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy van annyira jól fizető diákmunka ami esetlegesen nem publikus vagy interneten nem találom? Az átlag 1500 körül fizet, akkor is ha azért nem egyszerű a munka.


Szerintetek van rá esély, hogy nyár körülre el lehet csípni 2000-2500 Ft körüli órabérrel diákmunkát? Elmúltam már bőven 18 éves, sokfajta munkát dolgoztam már. Kasszás, árufeltöltő, repülőgép takarító, pultos, szakács, felszolgáló, anyagbeszerző, titkár, stb.



Egyik ismerősöm mesélte, talált munkát nettó 2500-3000 Ft-os fizetéssel, viszont ott nagyon nagyon hideg volt. Hűtőraktárban dolgozott. Ha nem lenne hideg allergiám, ezt biztosan elvállalnám.


Köszönöm előre is a tippeket.



2023. ápr. 18. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most meg tudom mondani, hogy nem lesz ilyen, vagy legalábbis az esélyeid tendálnak a 0 hoz. Szaktudást igénylő gyakornoki munkák fizetnek csak ennél jobban és ott sem fizetik halálra az embert, még a legtöbb programozó gyakornoki fizu is 2000-2500 körül van.
2023. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Akkor fordítsuk meg, nettó 2000 Ft?
2023. ápr. 18. 23:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Mint írtam csak gyakornoki munkák fognak ennyi pénzt adni, azoknak is a legtöbbje 2000 ret.


Max éjszakai munka viheti neked fel az összeget ennyire, ha jól emlékszek akkor ott 30% körüli a szorzó, az 2000ft közelébe visz.

2023. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3. Igen, ezen gondolkodtam még, de azt hallottam hogy az a szervezetnek nem igazán egészséges. Akkor sajnos erről lecsúsztam.



Igazából ha lenne már jogosítványom, amit átlag munkával 2 hónap alatt megkeresek és valami csoda folytán le is tudom tenni kevesebb mint fél év alatt, akkor tudnék Ausztriai munkát nézni. De anélkül sajnos esélytelen. Ott 1500€ a havi alapbér.

2023. ápr. 19. 00:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

sok cég alkalmaz már diákokat is nyárára, akár szalagra is.

persze be is kell járni, és sok helyen 3 műszak

mondjuk nem írtál helyet mert attól is sok függ.

2023. ápr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ITval kapcsolatos munkák fizetnek 2500-3000ret és ott is többnyire csak akkor ha már eleve van egy kis tapasztalatod.


Általános, bárki által végezhető diákmunkát nem fogsz ennyiért találni szerintem, de ne legyen igazam.

2023. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Budapest, mindenképpen. Igen, ezt sajnos elfelejtettem, köszönöm hogy szóltál! :)



Szalagos munka fizetne ennyit? :D

2023. ápr. 19. 00:53
 8/10 A kérdező kommentje:

6. Igazából örülnék ha a párom például találna ennyiért, de ő most végez egyetemen. Még nincs tapasztalata, viszont programozónsk tanul.


Szóval ő kiesik már jócskán a diákmunkából, plusz nincs magyar lakcíme. Ez nem tudom mennyire hátrány.

2023. ápr. 19. 00:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szalagos munka fizetne ennyit? :D"


Elégedj meg azzal amit kapsz, kb havi N200-300, ha majd véglegesen elhelyezkedsz akkor lesz előremenetel és több ca$h.

Becsüld meg az amit találsz, és majd megbecsülnek utána téged is.

Senki se várja el hogy elmegy dolgozni 2 hónapra egy céghez és ő lesz a atyaúristen mert hát ő már 20 éves, és miért ne.

-Ne értsd félre!


vagy projekt munka amit akár otthon is végezhetsz pl programozás, stb, teli van a net ilyen munkával.

2023. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Érthető, de sajnos kell a jogosítvány aztán autó is, ha külföldön akarok dolgozni..
2023. ápr. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!