Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a szobafestők 1 000 000...

Ha a szobafestők 1 000 000 ft-ot kérnek egy panelfestésért akkor miért járnak szakadt autókkal?

Figyelt kérdés
Az összes szobafestő ilyen 20-30 éves tragacsokkal jár, albérletben nyomorognak szinte. Közben a 2 napig tartó panel lakás kifestésért 1 millát kérnek. Múltkor kértem festésre árajánlatot, 3000 ft/m2 2 rétegben és persze számla nélkül, glettelés nélkül, anyag nélkül ennyi. És tele vannak munkával. Mit csinálnak rosszul vagy én mit nem értek jól?
2023. ápr. 19. 11:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

A munka autónak strapabírónak kell lennie, és számolni kell azzal, hogy koszos, festékes lesz. Erre teljesen jó egy 20-30 éves autó.

Sokan élnek albérletben, az nem a pénztelenség jele. Ráadásul így könnyebb lakóhelyet váltani.

2023. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenki igazítja az életkörülményeit a jövedelméhez, ha utóbbi megnövekszik.


Sokan ismerik az “elég” szót, lehet hogy ezt nem érted jól.

2023. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kocsi teszi az embert. Vagy te ez alapján ítéled meg őket?
2023. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Mert mivel kéne járniuk? Vadiúj Mercédesszel? Abba száljanak be piszkos ruhával, ami poros, festékes, vegyszeres? Abba rakják bele a munkaeszközöket?

Az meg hogy ki hogy oldja meg a lakhatását pláne nem a te dolgod. Honnan tudod, hogy albérletbe lakik?

2023. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

"Mit csinálnak rosszul vagy én mit nem értek jól?"


Azt hogy értelmes embernek nem kell villognia az autójával és a jövedelmével hogy "kitűnjön" vagy felkeltse a hölgyek érdeklődésért (mert sok hülyegyerek épp ezért vesz audit, bmw-t stb...).


Egy drága autóra egyrészt sokkal többet kell költeni ha beszrik rajta valami másrészt gondolom koszos, szétfolyt festékesvödrök és eszközök hurcolására nem feltétlenül kell Tesla vagy Bugatti. Harmadrészt egy tragacs is elvisz az úticélba.


Én teljesen megértem őket én sem a több tízmilliós autómba ülnék be festékesen, büdösen hanem valami régi pár százezres sz@rba

2023. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
napi 500 000 ft bevétellel 2 havonta vehetne egy mercit. 3 havonta egy panelt. Ha a merci ülése festékes lesz akkor meg kidobja a mercit a kukába és vesz egy újat.
2023. ápr. 19. 12:12
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Debil vagy? Gondolkoztál már azon, hogy Te miért vqgy csóró? Én pl már sejtem.
2023. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Mert a Lamborghini-be nem fèr br a festő felszerelès.
2023. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Nő vagy vagy férfi?


Ha nő, akkor gondolom ez tipikus eltartásos plasztik nő,akik csak az általad leírt pasikkal áll szóba.. Én szivesen hurcolnálak több milliós kocsimmal :D Természetesen egy kukásautó hátsó része lenne az :D


Ha férfi, akkor meg nyilván csak irigykedsz.. Tanulj te is valami szakmát és ne azzal foglalkozz kinek milye van. Nem határoz meg semmit. De a kérdésed provokációra jó volt..

2023. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Arra nem gondoltál, hogy hétvégén a merciben egy szobafestő ül civilben?
2023. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!