Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » E munkák közül melyik mellett...

E munkák közül melyik mellett tudnék a legjobban tanulni?

Figyelt kérdés

Amig egyetemre járok, addig gondoltam csinálok egy felnőttképzést és elkezdek dolgozni. Melyik munka ''nyugisabb'' ahol adódna pár percem tanulni? Eddig a könyvelő és a recepciós felnőttképzésen gondolkodtam. Az utóbbi főleg azért mert van angol és spanyol felsőfokú nyelvvizsgám és franciából is egész jó vagyok. Melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni és melyik munka mellett volna több időm tanulni?


(lehet más felnőttképzést is ajánlani.)



2023. ápr. 20. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvtudással el tudsz menni SSC-be. Többnyire megoldható a homeoffice is és ha nincs nagy hajtás, akár közben is tudsz tanulni.
2023. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes olyasmit választani ami után valóban van kedved tanulni, vagy, ahogy előttem írták, akár közben, ami ugye teljesen kiszámíthatatlan.

Nekem ilyen szempontból az irodai munkák felejtősek lennének, sem bent a zajban, sem az egész napos ülés után otthon ülve képtelen lennék tanulni.

Abba is gondolj bele, hogy nem éri-e meg jobban ösztöndíjra + arra hajtani, hogy időben végezhess. Mindkettő pénz.

2023. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!